X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Gülen'in sarhoş nesli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Gülen'in sarhoş nesli

  • Giriş Tarihi: 21.7.2014 12:10 Güncelleme Tarihi: 21.7.2014 22:23

Cemaate yakın isimlerden Akın İpek’in Gülen’in ‘altın nesli’ için yetiştirdiği oğlu Ali, Ramazan günü alkollü yakalandı. Sosyal medyadan tepki yağdı. Vatandaşın yorumu ise ‘Sarhoş nesil’ oldu.

Persilvanya'daki malikanesinden darbe girişiminde bulunan Fethullah Gülen'in, yetiştirdiği "altın nesil" alkolik çıktı. Koza Holding Yönetim Kurulu Başkanı Akın İpek, "Bir gülüşüne dünyaları veririm" dediği Gülen için Ankara'da yaptırdığı saray gibi evle gündeme geldi. Hadis ve ayetlerle kendisini savunmaya kalkan Bugün gazetesi ve Kanaltürk televizyonunun sahibi olan İpek'in oğlu Ali İpek, cemaatin kimliğini gözler önüne serdi. Üniversite öğrencisi Ali İpek, Ramazan günü sahura 2 saat kala alkollü araç kullanırken yakalandı. 57 promil alkollü çıkan İpek'in ehliyetine el konuldu. Ayetleri dilinden düşürmeyen Akın İpek, sessizliğe büründü. Gülen'in "altın nesli" ise sosyal paylaşım sitesi twitter'da en çok konuşulan konuların başına yerleşti. İşte yorumlar:


CEMAATİN DURUMU BU

Gülen'in altın değil, sarhoş nesli…
Cemaatin kafası güzel!
Sarhoş paralel ihanet çetesi.
İşte beddua…
Akın İpek, Ramazan'da kafayı çeken evlat yetiştirmiş!
Fetvayı Fethullah Gülen'den almışlar belli…
Gülen'in altın nesli için oğlunu yetiştirdi. Ama Ali İpek, Ramazan günü içkili yakalanarak cemaatin geldiği durumu özetledi.
'Altın nesilden son örnek Ramazan günü alkollü yakalanan Ali İpek oldu.
Akın İpek, gazeteye ayetli ilan verirken, oğluna alkol hakkındaki ayetleri öğretseydi keşke.

Kaynak: Takvim