X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ünlü sanatçıdan CHP'ye sert tepki
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ünlü sanatçıdan 'ye sert tepki

  • Giriş Tarihi: 11.2.2015 12:22 Güncelleme Tarihi: 11.2.2015 13:45
Ünlü sanatçıdan CHP'ye sert tepki
Ünlü sanatçıdan CHP'ye sert tepki

Tiyatro ve sinema oyuncusu Sümer Tilmaç, eski Genel Başkanı ile yaptığı telefon görüşmesini 'Bit pazarında ne işin var' diye eleştiren CHP'lilere, "Dedikoducular" karşılığını verdi.

Zamanının büyük bölümünü 'da geçiren sinema ve tiyatro oyuncusu Sümer Tilmaç, sosyal medyadaki hesabında, ile geçen pazar günü bir telefon görüşmesi yaptığını paylaştı. Baykal'ın sesindeki enerjiye hayran kaldığını belirten usta oyuncu, bu görüşmeyi farklı anlamlara çekenler olduğunu söyledi. Baykal ile yaptığı görüşmeyi bazı 'lilerin eleştirdiğini belirten Sümer Tilmaç, bunu terbiyesizliğin dik alası olarak nitelendirdi.

Bazılarının bu telefon görüşmesini 'Bit pazarında ne işin var' diye değerlendirdiğini belirten Sümer Tilmaç, sosyal demokratların bu nedenle kaybettiğini söyledi. Tilmaç, Baykal ile yaptığı görüşmeden farklı anlamlar çıkaranlara tepkisini şu sözlerle gösterdi:

"Dedikodu yapma, haddini bil. Zemin kayıyor, ülke gidiyor, yıllarca ithal devrimci aradınız, O zaman da Atatürk vardı. Siz Atatürk'ü keşfettiniz ama, iş işten geçti. Dedikoducular hadigari işbaşı yap."

İşte Paralel Yapı'nın dünya imamları