X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER MHP milletvekilli adaylarının tam listesi — İşte il il MHP adayları!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

milletvekilli adaylarının tam listesi — İşte il il MHP adayları!

  • Giriş Tarihi: 7.4.2015 17:39 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 21:21
MHP milletvekilli adaylarının tam listesi — İşte il il MHP adayları!
MHP milletvekilli adaylarının tam listesi — İşte il il MHP adayları!

adayları belli oldu. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'nin resmi milletvekili aday listesi açıklandı.

aday listesinin en dikkat çeken ismi olan Ekmeleddin İhsanoğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kaybettikten sonra yaklaşık 8 ay boyunca ortalarda görünmemişti. Son günlerde adı CHP ile anılan hatta Kemal Kılıçdaroğlu'ndan aldığı kontenjandan aday gösterilme teklifini reddeden Ekmeleddin İhsanoğlu'nun CHP'ye son dakika golü attığı söyleniyor.

İşte MHP'nin Milletvekili Aday Listesi

İL - SIRA - NO - AD SOYAD - ÖĞRENİM - MESLEK

ADANA 1 MEVLÜT KARAKAYA

ADANA 2 MUHARREM VARLI

ADANA 3 SEYFETTİN YILMAZ

ADANA 4 ABDULKADİR YUVALI

ADANA 5 ALİ AYDIN

ADANA 6 ALİ DEMİR

ADANA 7 DEMET ÇARDAK

ADANA 8 SİNAN GÜL

ADANA 9 MEHMET ALİ ARSLAN

ADANA 10 ADEM GÜNDOĞAN

ADANA 11 NESLİHAN UZUN

ADANA 12 İSA AYANOĞLU

ADANA 13 AYLA EMRAHOĞLU

ADANA 14 BURAK YİĞENOĞLU

ADIYAMAN


ADIYAMAN 1 RECEP KILIÇ

ADIYAMAN 2 EMİN ACAR

ADIYAMAN 3 REMZİYE YAVUZ

ADIYAMAN 4 AHMET KARA

AFYON


AFYON 1 MEHMET PARSAK

AFYON 2 AZİZ ASLAN

AFYON 3 FATİH ÇETİNKAYA

AFYON 4 İSMAİL ELİBOL

AFYON 5 ABDİL DEMİRAL

AĞRI

AĞRI 1 MUSTAFA ÖRÜ

AĞRI 2 BİLAL YAŞAR

AĞRI 3 MURAT ÇİFTÇİ

AĞRI 4 MEHMET YILDIRIM

AMASYA

AMASYA 1 MEHMET SARI

AMASYA 2 SADIK ASLAN

AMASYA 3 TURAN GÜRDOĞAN

ANKARA

ANKARA (1) 1 YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ

ANKARA (1) 2 ZÜHAL TOPÇU

ANKARA (1) 3 MUSTAFA ERDEM

ANKARA (1) 4 ERKAN HABERAL

ANKARA (1) 5 NEVZAT AYPEK

ANKARA (1) 6 BİRCAN AKYILDIZ

ANKARA (1) 7 SULTAN GÜNDÜZ

ANKARA (1) 8 AYŞE SİBEL ERSOY

ANKARA (1) 9 İBRAHİM ÇİFTÇİ

ANKARA (1) 10 AYTAÇ ÖZEL

ANKARA (1) 11 ESİN GÜREL

ANKARA (1) 12 ŞENER BEŞİROĞLU

ANKARA (1) 13 ŞAHİN ÖNALAN

ANKARA (1) 14 UMUTCAN GÜNER KAYA

ANKARA (1) 15 ALİ KELEŞ

ANKARA (1) 16 ÜLKÜ GÖK GÜVEN

ANKARA (1) 17 PINAR GÜNSEVEN GÜLSOY

ANKARA (1) 18 İBRAHİM KUŞ

İKİNCİ BÖLGE

ANKARA (2) 1 ŞEFKAT ÇETİN

ANKARA (2) 2 MUSTAFA MİT

ANKARA (2) 3 HAMİT AYANOĞLU

ANKARA (2) 4 YAŞAR YILDIRIM

ANKARA (2) 5 MEHMET DAMAR

ANKARA (2) 6 GÜL GÜLSER KILIÇARSLAN

ANKARA (2) 7 MEHMET ALİ TANRIVERDİ

ANKARA (2) 8 ALPARSLAN SUCU

ANKARA (2) 9 TAYFUN ÜNAL

ANKARA (2) 10 MELTEM HATİCE ULUÇ

ANKARA (2) 11 HİKMET DURGUT

ANKARA (2) 12 TÜMER ZEYTİN

ANKARA (2) 13 FATİH GÖZÜM

ANKARA (2) 14 BAYRAMALİ TEMİZER

ANTALYA


ANTALYA 1 MEHMET GÜNAL

ANTALYA 2 AHMET SELİM YURDAKUL

ANTALYA 3 TARKAN AKILLI

ANTALYA 4 ADEM USLU

ANTALYA 5 CAFER UYAR

ANTALYA 6 CENGİZHAN GÖKÖZ

ANTALYA 7 TOLGA ALICI

ANTALYA 8 GÖKHAN KURŞUNLU

ANTALYA 9 METİN ÖZKAN

ANTALYA 10 MUSTAFA ALPEREN EROL

ANTALYA 11 NEŞE GÜL

ANTALYA 12 HASAN BÖLÜCEK

ANTALYA 13 GÜRAY PARLAK

ANTALYA 14 TURGUT BUCAK

ARTVİN


ARTVİN 1 MUHAMMET ALTUNAL

ARTVİN 2 RAFET ABAY

AYDIN


AYDIN 1 ALİ UZUNIRMAK

AYDIN 2 HAYRİ GÜLEÇ

AYDIN 3 HÜSEYİN KARAGÖZ

AYDIN 4 DENİZ DEPBOYLU

AYDIN 5 FEVZİ KÖSE

AYDIN 6 HİLMİ BOLATOĞLU

AYDIN 7 KADRİ DÜLGER

BALIKESİR

BALIKESİR 1 İSMAİL OK

BALIKESİR 2 RECEP ÇETİN

BALIKESİR 3 RAFET ÇETİNEL

BALIKESİR 4 MEHMET DURAN

BALIKESİR 5 ADNAN ÇELEBİ

BALIKESİR 6 MEHMET AĞAR

BALIKESİR 7 TUNCAY KILIÇ

BALIKESİR 8 KEMAL GİRGİN

BİLECİK


BİLECİK 1 BAHATTİN ŞEKER

BİLECİK 2 HÜSEYİN ŞENSOY

BİNGÖL

BİNGÖL 1 HASAN KIZILBOĞA

BİNGÖL 2 RAGIP TÜMEN

BİNGÖL 3 MUHİTTİN SATIK

BİTLİS


BİTLİS 1 METİN TAŞDEMİR

BİTLİS 2 ARİF ÖZER

BİTLİS 3 MELİHŞAH BUDAK

BOLU


BOLU 1 ŞÜKRÜ GÜLEZ

BURDUR


BURDUR 1 ALPARSLAN AHMET DURSUN

BURDUR 2 ALİ İSRA GÜNGÖR

BURDUR 3 METİN IŞILDAR

BURSA


BURSA 1 İSMET BÜYÜKATAMAN

BURSA 2 KADİR KOÇDEMİR

BURSA 3 TEVFİK TOPÇU

BURSA 4 FEVZİ ZIRHLIOĞLU

BURSA 5 FİKRET FİDAN

BURSA 6 HASAN TOKTAŞ

BURSA 7 ALİ HAYRİ OZAN

BURSA 8 YÜKSEL SELÇUK TÜRKOĞLU

BURSA 9 HATİCE DENİZ

BURSA 10 ÇETİN ELMAS

BURSA 11 YUSUF TURAN

BURSA 12 GÜLTEN KAVUT SÜRÜCÜ

BURSA 13 TİMUR ÖZDEMİR

BURSA 14 ZAFER KARAKILIÇ

BURSA 15 YÜKSEL OKUMUŞ

BURSA 16 LEVENT ÇELİK

BURSA 17 ENGİN ER

BURSA 18 SAKİN KÖSEOĞLU

ÇANAKKALE


ÇANAKKALE 1 İBRAHİM KÜRŞAT TUNA

ÇANAKKALE 2 ENVER KOÇ

ÇANAKKALE 3 SERDAR CAN

ÇANAKKALE 4 GÜNAY UÇAR

ÇANKIRI


ÇANKIRI 1 RECEP DUMANLI

ÇANKIRI 2 FEHMİ BÖLÜKBAŞI

ÇORUM


ÇORUM 1 VAHİT KAYRICI

ÇORUM 2 AYBÜKE TOPÇUBAŞI EKİCİ

ÇORUM 3 SAMİ ÇAM

ÇORUM 4 ALİ AKCAN

DENİZLİ


DENİZLİ 1 EMİN HALUK AYHAN

DENİZLİ 2 CAFER BİRTÜRK

DENİZLİ 3 ÜMİT BAHTİYAR

DENİZLİ 4 İSMAİL YARIMCA

DENİZLİ 5 ZAFER KAPLAN

DENİZLİ 6 MEHMET FEVZİ YENİÇERİ

DENİZLİ 7 ŞULE TÜRKASLAN

DİYARBAKIR


DİYARBAKIR 1 MEHMET TEYYAR KARAKOÇ

DİYARBAKIR 2 AYŞE ÖNEN

DİYARBAKIR 3 FEVZİ YİĞİTKAN

DİYARBAKIR 4 HASAN ÖZMEN

DİYARBAKIR 6 RECEP DONAT

DİYARBAKIR 7 MEHMET İDRİS

DİYARBAKIR 8 ÖMER BOZKAYA

DİYARBAKIR 9 ŞEYHMUS BİLİCİ

DİYARBAKIR 10 MEHMET İÇLİ

EDİRNE


EDİRNE 1 GÜRSEL ŞİMŞEK

EDİRNE 2 ŞENNUR YILDIRIM

ELAZIĞ


ELAZIĞ 1 YAVUZ TEMİZER

ELAZIĞ 2 ABDURRAHMAN KIZGIN

ELAZIĞ 3 MESUT AKSAN

ELAZIĞ 4 MEHMET KARACA

ERZİNCAN


ERZİNCAN 1 ÜMİT ÖZKÖR

ERZİNCAN 2 MUTLU ÖZDEMİR

ERZURUM


ERZURUM 1 KAMİL AYDIN

ERZURUM 2 ERTÜRK ÇİMEN

ERZURUM 3 ZEKAİ KAYA

ERZURUM 4 SEYFULLAH HIZARCI

ERZURUM 5 ÖMER DURUR

ERZURUM 6 GÖKHAN ARSLAN

ESKİŞEHİR


ESKİŞEHİR 1 RUHSAR DEMİREL

ESKİŞEHİR 2 KAYIHAN ÇAĞLAR

ESKİŞEHİR 3 MUSTAFA KEMAL TEKİN

ESKİŞEHİR 4 EMİNE EDİZGİL

ESKİŞEHİR 5 TİMUR FARUK YATMAZ

ESKİŞEHİR 6 AHMET MUHAMMED HIZLAN

GAZİANTEP


GAZİANTEP 1 ÜMİT ÖZDAĞ

GAZİANTEP 2 ERTUĞRUL TOLGA ORHAN

GAZİANTEP 3 SERVET DEMİR

GAZİANTEP 4 FEVZİ KOÇOĞLU

GAZİANTEP 5 SERMET ATAY

GAZİANTEP 6 HÜSEYİN CÜNEYT AYATA

GAZİANTEP 7 ÖMER OĞUZ

GAZİANTEP 8 KENAN ÇAKIR

GAZİANTEP 9 MEHMET DEMİR

GAZİANTEP 10 ÖMER YILMAZ

GAZİANTEP 11 MEZİNE SIRAKAYA

GAZİANTEP 12 SERDAR ÖNEL

GİRESUN


GİRESUN 1 ORHAN ERZURUM

GİRESUN 2 ALİ KARADENİZ

GİRESUN 3 BORA KILIÇ

GİRESUN 4 HASAN YILMAZ

GÜMÜŞHANE


GÜMÜŞHANE 1 MUSTAFA CANLI

GÜMÜŞHANE 2 HACI MURAT BAL

HAKKARİ


HAKKARİ 1 MEHMET AYHAN GÜNAYDIN

HAKKARİ 2 ALİ KURTULUŞ ÖNCÜL

HAKKARİ 3 BARIŞ CENGİZBAY

HATAY


HATAY 1 ADNAN ŞEFİK ÇİRKİN

HATAY 2 CELALETTİN YAVUZ

HATAY 3 METE ASLAN

HATAY 4 MEHMET AKİF TERZİ

HATAY 5 İBRAHİM GÜL

HATAY 6 HÜSEYİN BAĞRIYANIK

HATAY 7 MEHMET BİÇER

HATAY 8 FERHAT KÜÇÜKLER

HATAY 9 SIDIKA DİLAVER ERYILMAZ

HATAY 10 ALPARSLAN ATEŞ

ISPARTA


ISPARTA 1 NURİ OKUTAN

ISPARTA 2 HÜSEYİN AVNİ BIÇAKLI

ISPARTA 3 AHMET ZİYA NUHOĞLU

MERSİN


MERSİN 1 OKTAY ÖZTÜRK

MERSİN 2 BAKİ ŞİMŞEK

MERSİN 3 ALİ ÖZ

MERSİN 4 MEHMET KARA

MERSİN 5 TOLGA ARSLAN

MERSİN 6 GÜRCAN KASAP

MERSİN 7 ALİ YÜCELEN

MERSİN 8 NİHAT ÖZEN

MERSİN 9 MEHMET ALİ GÖKMEN

MERSİN 10 ALİ RIZA BOZKURT

MERSİN 11 ÖZGÜR ÖZCAN

İSTANBUL 1. BÖLGE


İSTANBUL 1 1 EDİP SEMİH YALÇIN

İSTANBUL 1 2 İZZET ULVİ YÖNTER

İSTANBUL 1 3 UYGAR SUPHİ AKTAN

İSTANBUL 1 4 AHMET TURGUT

İSTANBUL 1 5 ALPER ÇAĞRI YILMAZ

İSTANBUL 1 6 MEHMET KILIÇ

İSTANBUL 1 7 MEHMET HANEFİ BOSTAN

İSTANBUL 1 8 BAYBORA CİHAN KAHVECİ

İSTANBUL 1 9 RASİM ACAR

İSTANBUL 1 10 NİHAL AĞCA

İSTANBUL 1 11 SABRİ ŞENEL

İSTANBUL 1 12 ALPER KAAN BORAN

İSTANBUL 1 13 DURSUN ÇOLAK

İSTANBUL 1 14 ZEKİ BULUT

İSTANBUL 1 15 İSMAİL HAKKI ALTUN

İSTANBUL 1 16 UMUR ARIKAN

İSTANBUL 1 17 BÜLENT BUZ

İSTANBUL 1 18 ABDULLAH AKKAYA

İSTANBUL 1 19 AHMET ŞAHİN

İSTANBUL 1 20 HASAN TÜFEKÇİ

İSTANBUL 1 21 İSMET KOÇAK

İSTANBUL 1 22 REZZA NESLİHAN VURAL BALCI

İSTANBUL 1 23 SEMA BARLIN

İSTANBUL 1 24 AYDIN İŞKUR

İSTANBUL 1 25 BAHRİ BİLALOĞLU

İSTANBUL 1 26 ASLI ERGÜN

İSTANBUL 1 27 ÖMER FARUK EKŞİ

İSTANBUL 1 28 FATİH ERYILMAZ

İSTANBUL 1 29 BAŞAR ÜNAL

İSTANBUL 1 30 EKREM DÜZGÜN

İSTANBUL 1 31 EMİNE SAADET KARLIBEL

İSTANBUL 2. BÖLGE


İSTANBUL2 1 EKMELEDDİN MEHMET İHSANOĞLU

İSTANBUL 2 2 CELAL ADAN

İSTANBUL 2 3 MURAT BAŞESGİOĞLU

İSTANBUL 2 4 ABDUL AHAT ANDİCAN

İSTANBUL 2 5 ÖZCAN PEHLİVANOĞLU

İSTANBUL 2 6 MEHMET ASLAN

İSTANBUL 2 7 BAŞBUĞ PINARBAŞI

İSTANBUL 2 8 ESRA SELİMOĞLU ŞENGÜL

İSTANBUL 2 9 FETİ YILDIZ

İSTANBUL 2 10 FÜSUN KAYAN ARDAMAN

İSTANBUL 2 11 GÜLRU VARDAR

İSTANBUL 2 12 AHMET ÖZYÜREK

İSTANBUL 2 13 ALİ DERİNDAĞ

İSTANBUL 2 14 MAHMUT MERT ERSİN

İSTANBUL 2 15 ALAADDİN ULUDAĞ

İSTANBUL 2 16 MUHAMMET EMİN ÖZKURT

İSTANBUL 2 17 CAN ALİ AKSU

İSTANBUL 2 18 NURETTİN ATALAY

İSTANBUL 2 19 NURHAN TOĞUÇ

İSTANBUL 2 20 FETİH AHMET ALPASLAN

İSTANBUL 2 21 OSMAN BÜYÜKKAYA

İSTANBUL 2 22 SEVGİ VARDARLI İNAL

İSTANBUL 2 23 MESUT CAN PAKOVA

İSTANBUL 2 24 OSMAN KAYGI

İSTANBUL 2 25 METİN KILIÇ

İSTANBUL 2 26 MUSTAFA YILMAZ

İSTANBUL 3. BÖLGE


İSTANBUL 3 1 MERAL AKŞENER

İSTANBUL 3 2 ATİLA KAYA

İSTANBUL 3 3 İSMAİL FARUK AKSU

İSTANBUL 3 4 ARZU ERDEM

İSTANBUL 3 5 FUAT ÇAKIROĞLU

İSTANBUL 3 6 MEHMET MÜFTÜOĞLU

İSTANBUL 3 7 ERDEM KARAKOÇ

İSTANBUL 3 8 MURAT TÜRKMEN

İSTANBUL 3 9 HAYATİ ARKAZ

İSTANBUL 3 10 AYŞE BIÇAK

İSTANBUL 3 11 ALPASLAN ALPASLAN AKARSU

İSTANBUL 3 12 AHMET SAVAŞ ÇOLAK

İSTANBUL 3 13 BAHATTİN ŞENGÜL

İSTANBUL 3 14 IŞIL DAMLA ŞENER YAMANER

İSTANBUL 3 15 FAZLI YURDABAK

İSTANBUL 3 16 VOLKAN YILMAZ

İSTANBUL 3 17 HALİT TUNA

İSTANBUL 3 18 CELAL KARAPINAR

İSTANBUL 3 19 İSA İLYASOĞLU

İSTANBUL 3 20 GÖKHAN YAMANER

İSTANBUL 3 21 MESUT YILDIRIM

İSTANBUL 3 22 TAHİR PAK

İSTANBUL 3 23 HAKAN ÇORAK

İSTANBUL 3 24 BÜNYAMİN ÇİFTÇİ

İSTANBUL 3 25 AYTEKİN HORASAN

İSTANBUL 3 26 SEVİNÇ GÜMÜŞ

İSTANBUL 3 27 SERDAR ÖKTEM

İSTANBUL 3 28 DİDEM KARATAŞ

İSTANBUL 3 29 KAMİL AKSU

İSTANBUL 3 30 EKREM SARISOY

İSTANBUL 3 31 MERRİN HASİPOĞLU

İZMİR 1. BÖLGE


İZMİR1 1 OKTAY VURAL

İZMİR1 2 ASLAN SAVAŞAN

İZMİR1 3 SENEM KILIÇ

İZMİR1 4 RECEP KÖK

İZMİR1 5 SALAHATTİN ŞAHİN

İZMİR1 6 FİGEN TOSUNOR

İZMİR1 7 ALİ ONAR

İZMİR1 8 HALİT DALGIÇ

İZMİR1 9 HASAN ZEREK

İZMİR1 10 NACİ DÜZ

İZMİR1 11 DOĞAN VAROL

İZMİR1 12 HÜSNÜ GÜRKAN SEÇKİNER

İZMİR1 13 LÜTFİ KILIÇ

İZMİR 2. BÖLGE


İZMİR2 1 AHMET KENAN TANRIKULU

İZMİR2 2 MURAT KOÇ

İZMİR2 3 SÜEDA NESLİHAN ÇELİK

İZMİR2 4 MURAT TAŞER

İZMİR2 5 YALÇIN KOÇYİĞİT

İZMİR2 6 HATİCE BÖLÜK

İZMİR2 7 SERDAR MERSİN

İZMİR2 8 MEHMET SALİH KADIOĞLU

İZMİR2 9 TAŞKIN IŞIK

İZMİR2 10 RECEP AKAN

İZMİR2 11 SUAVİ TUNCAY

İZMİR2 12 NURİ ÇİFTÇİ

İZMİR2 13 TAHSİN KAYA

KARS


KARS 1 TANER GÖKÇE

KARS 2 MUHARREM YILDIZ

KARS 3 YAŞAR AĞSU

KASTAMONU


KASTAMONU 1 EMİN ÇINAR

KASTAMONU 2 HAYATİ HAMZAOĞLU

KASTAMONU 3 HAKAN ÇETİN

KAYSERİ


KAYSERİ 1 YUSUF HALAÇOĞLU

KAYSERİ 2 ALİ KİLCİ

KAYSERİ 3 SÜLEYMAN KORKMAZ

KAYSERİ 4 MUSTAFA ALKAN

KAYSERİ 5 METİN SOYLU

KAYSERİ 6 MEHMET ÖZMEN

KAYSERİ 7 ESER TÜRKİSTANLI SAKA

KAYSERİ 8 METE TAŞTAN

KAYSERİ 9 SEVİM KOÇYİĞİT

KIRKLARELİ


KIRKLARELİ 1 DERYA BULUT

KIRKLARELİ 2 AYDIN ÇETİNER

KIRKLARELİ 3 GÖKSEL OKUMUŞ

KIRŞEHİR


KIRŞEHİR 1 CEMİL YILDIRIM TÜRK

KIRŞEHİR 2 MUSTAFA ERKAL

KOCAELİ


KOCAELİ 1 SAFFET SANCAKLI

KOCAELİ 2 LÜTFÜ TÜRKKAN

KOCAELİ 3 HİLAL ELMAS

KOCAELİ 4 RIZA AĞDAĞ

KOCAELİ 5 RUHİ ÇAVDAR

KOCAELİ 6 KEMAL KÖSE

KOCAELİ 7 NURDOĞAN KAÇAR

KOCAELİ 8 İLHAN TAN

KOCAELİ 9 SÜLEYMAN PEKİN

KOCAELİ 10 DİJLE AKIN

KOCAELİ 11 AHMET YEŞİL

KONYA


KONYA 1 MUSTAFA KALAYCI

KONYA 2 MUSTAFA SAİT GÖNEN

KONYA 3 SÜLEYMAN ŞENOL

KONYA 4 HÜSEYİN OPRUKÇU

KONYA 5 SEVİL SARGIN

KONYA 6 ZÜHAL EKİCİ

KONYA 7 ALPER GEDİK

KONYA 8 BULDUK ÖZDEMİR

KONYA 9 FARUK SONKAYA

KONYA 10 HALİL AYHAN

KONYA 11 ŞÜKRÜ PORTAKAL

KONYA 12 HALİL AÇIL

KONYA 13 OSMAN NURİ ATÇEKEN

KONYA 14 TEMMUZ ŞEMİN

KÜTAHYA


KÜTAHYA 1 ALİM IŞIK

KÜTAHYA 2 HÜSEYİN BALİ

KÜTAHYA 3 ÖNDER KICIROĞLU

KÜTAHYA 4 EROL ALPERTÜRK

MALATYA


MALATYA 1 ARİF YILDIZ

MALATYA 2 HAKAN YILMAZ

MALATYA 3 GÜZÜN KOÇAK

MALATYA 4 ÜBEYT AKÇİN

MALATYA 5 HAKAN KALKAN

MALATYA 6 MEHMET ALİ ÖZPOLAT

MANİSA


MANİSA 1 ERKAN AKÇAY

MANİSA 2 ZEYNEL BALKIZ

MANİSA 3 HASAN ERYILMAZ

MANİSA 4 YAŞAR COŞKUN

MANİSA 5 MEHMET MEMİŞ

MANİSA 6 OSMAN OKTAY

MANİSA 7 MEHMET CEM ÇÖLLÜ

MANİSA 8 GALİP KARAGÖZLER

MANİSA 9 CEMAL MURAT ERİM



KAHRAMANMARAŞ 1 FAHRETTİN OĞUZ TOR

KAHRAMANMARAŞ 2 SEFER AYCAN

KAHRAMANMARAŞ 3 HACI MUSTAFA TOMBULOĞLU

KAHRAMANMARAŞ 4 EJDER ORUÇ

KAHRAMANMARAŞ 5 FEHMİ KİRAZ

KAHRAMANMARAŞ 6 FARUK ATLI

KAHRAMANMARAŞ 7 ŞULE ARIKAN

KAHRAMANMARAŞ 8 HASAN SEYİTHANOĞLU



MARDİN 1 FİKRİ YAZAN

MARDİN 2 DURAMETTİN MENGÜÇ

MARDİN 3 ERKAN AYDIN

MARDİN 4 HAYATİ ÜNAL

MARDİN 5 ERCAN BÜKÜLMEZ

MARDİN 6 TAYFUN TOPAK



MUĞLA 1 MEHMET ERDOĞAN

MUĞLA 2 PEYAMİ CİNAS

MUĞLA 3 ASIM BAŞARAN

MUĞLA 4 RAMAZAN KIVRAK

MUĞLA 5 FERAT YÜKSEL

MUĞLA 6 ARİF ZİYA KELOĞLU



MUŞ 1 ABDURRAHMAN GÜMÜŞ

MUŞ 2 TARKAN DEDE

MUŞ 3 FATMA YILDIRIM



NEVŞEHİR 1 MEHMET VAROL

NEVŞEHİR 2 SAİT YÜKSEL

NEVŞEHİR 3 MUSTAFA UĞUR



NİĞDE 1 VEDAT BAYRAM

NİĞDE 2 MURAT IŞIKLI

NİĞDE 3 HAKAN ER



ORDU 1 CEMAL ENGİNYURT

ORDU 2 MURAT KAÇAK

ORDU 3 HAKAN YAKIŞAN

ORDU 4 ALİ İHSAN AYDIN

ORDU 5 FARUK KÜTÜK



RİZE 1 OSMAN CEM KAZMAZ

RİZE 2 ÖMER ÖKTEN

RİZE 3 EROL KABAOĞLU



SAKARYA 1 ZİHNİ AÇBA

SAKARYA 2 ORHAN ÜNVER

SAKARYA 3 ALİ RIZA ACARTÜRK

SAKARYA 4 HÜSAMETTİN ATASEVER

SAKARYA 5 İSMAİL KAMİL DOĞANCI

SAKARYA 6 GÖKHAN TAŞDEVİREN

SAKARYA 7 SERDAR ÇAKAN



SAMSUN 1 ERHAN USTA

SAMSUN 2 HÜSEYİN EDİS

SAMSUN 3 AKIN ÜNER

SAMSUN 4 MUSTAFA KESKİN

SAMSUN 5 PINAR KILINÇ

SAMSUN 6 OSMAN TEBER

SAMSUN 7 KEMAL BOSTANCI

SAMSUN 8 MEHMET AYHAN ACAR

SAMSUN 9 AYTEN BAŞKAN YÜKSEL



SİİRT 1 ABDULLAH BAYRAM

SİİRT 2 BEŞİR SEVİNÇ

SİİRT 3 ERHAN ÖZGEN



SİNOP 1 MUSTAFA MEFTUN ÇAĞLAR

SİNOP 2 RAHMİ ÖZTÜRK



SİVAS 1 CELAL DAĞGEZ

SİVAS 2 OĞUZ ÖZDEMİR

SİVAS 3 MUAMMER DEMİRCİ

SİVAS 4 HAMİT ÖZKAN

SİVAS 5 KADİR EĞRİ



TEKİRDAĞ 1 BÜLENT BELEN

TEKİRDAĞ 2 HAKAN ÖZGÜL

TEKİRDAĞ 3 KAMİL GÜNAY

TEKİRDAĞ 4 ARİF YALÇIN

TEKİRDAĞ 5 İSMET FIÇICI

TEKİRDAĞ 6 MUHAMMER VAROL



TOKAT 1 ABDURRAHMAN BAŞKAN

TOKAT 2 HÜSEYİN ERKAN İKİKAT

TOKAT 3 YÜCEL BULUT

TOKAT 4 MUSTAFA AFŞİN ÜNVERDİ

TOKAT 5 KÜBRA SEVER TAŞKIRAN

TRABZON 1 KORAY AYDIN

TRABZON 2 YAVUZ AYDIN

TRABZON 3 HÜSEYİN ÖRS

TRABZON 4 HASAN AKYÜZ

TRABZON 5 HASAN SUİÇMEZ

TRABZON 6 HİKMET YILMAZ



TUNCELİ 1 NAMIK DURSUN

TUNCELİ 2 HIDIR BUDAK



ŞANLIURFA 1 İBRAHİM ÖZYAVUZ

ŞANLIURFA 2 İSMAİL BAĞIŞ

ŞANLIURFA 3 MEHMET AYHAN

ŞANLIURFA 4 MEHMET AKDENİZ

ŞANLIURFA 5 MUSTAFA ÇİFTÇİ

ŞANLIURFA 6 MURAT KAÇAK

ŞANLIURFA 7 İSMAİL AKBULUT

ŞANLIURFA 8 ŞERMİN ATAŞ

ŞANLIURFA 9 İSMAİL TAŞ

ŞANLIURFA 10 ÖMER ÇAĞLAR YILMAZ

ŞANLIURFA 11 MAHMUT SUBAŞI

ŞANLIURFA 12 MUSTAFA REMZİ KARATAŞ



UŞAK 1 DURMUŞ YILMAZ

UŞAK 2 GÖKHAN ÖZOĞUL

UŞAK 3 MUHAMMET GÜR



VAN 1 GÜLTEKİN ÇAVUŞOĞLU

VAN 2 YAVUZ SELİM ÇAMUŞCU

VAN 3 NECDET ÖZTÜRKÇÜ

VAN 4 ÜMİT AKDAĞ

VAN 5 MUSTAFA ALKOÇ

VAN 6 CENGİZ ÇETİNÖZ

VAN 7 EBRU BERKÖZ KARACA

VAN 8 ÖMER KURTBEYOĞLU



YOZGAT 1 SADİR DURMAZ

YOZGAT 2 MEHMET ALİ ÇAKIR

YOZGAT 3 SEYİT YÜCEL

YOZGAT 4 YUSUF MERTOĞLU



ZONGULDAK 1 ZEKİ ÇAKAN

ZONGULDAK 2 YAVUZ ERKMEN

ZONGULDAK 3 AHMET EMRE BAYRAMOĞLU

ZONGULDAK 4 ŞEYMA ELMAS SONGÜR

ZONGULDAK 5 MERAL DEMİRBAŞ



AKSARAY 1 TURAN YALDIR

AKSARAY 2 MUSTAFA TUĞRUL KARACAER

AKSARAY 3 KILIÇASLAN EKİN



BAYBURT 1 KARABEY KADRİ KARAOĞLU

BAYBURT 2 TAMER KAYAALP



KARAMAN 1 MEHMET URAL

KARAMAN 2 MEHMET ALAGÖZ



KIRIKKALE 1 SEYİT AHMET GÖÇER

KIRIKKALE 2 HALİL ÖZTÜRK

KIRIKKALE 3 MERİH KARAYOL



BATMAN 1 TURAN AYTEK ÖNALP

BATMAN 2 EDİP AÇIK

BATMAN 3 SAMİ BİÇER

BATMAN 4 CEMİL GÜZEL



ŞIRNAK 1 MEHMET DUYGULU

ŞIRNAK 2 NİZAR ZEYREK

ŞIRNAK 3 SULTAN SEMRA ARSLAN

ŞIRNAK 4 GÜNDÜZ ÖKTEN



BARTIN 1 SEZAİ BİLGİN

BARTIN 2 ORHAN ÖLÇEK



ARDAHAN 1 BÜLENT ULUTAŞ

ARDAHAN 2 ÖMER TEKOĞULLARI



IĞDIR 1 İSA YAŞAR TEZEL

IĞDIR 2 SEFER KARAKOYUNLU



YALOVA 1 ÜNLEM ÜSTEL

YALOVA 2 AHMET GENÇTÜRK



KARABÜK 1 DURMUŞ YALÇIN

KARABÜK 2 AYHAN AKBAŞ



KİLİS 1 MUSTAFA YÜN

KİLİS 2 MEHMET EMİN ERTUĞRUL



OSMANİYE 1 DEVLET BAHÇELİ

OSMANİYE 2 RUHİ ERSOY

OSMANİYE 3 ELİF LOĞOĞLU

OSMANİYE 4 MEHMET VURAL



DÜZCE 1 ABDULLAH DANIŞMAZ

DÜZCE 2 SUAT KONUK

DÜZCE 3 DEMET GÜNDAY