X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Milletvekili pazarı iftirasına AK Parti'den cevap
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Milletvekili pazarı iftirasına 'den cevap

  • Giriş Tarihi: 16.6.2015 17:30
Milletvekili pazarı iftirasına AK Parti'den cevap
Milletvekili pazarı iftirasına AK Parti'den cevap

milletvekili Mehmet Metiner'den, sözcülerinin, "AK Parti parayla milletvekili satın alıyor" iftirasına sert tepki geldi. Konuyu Sabah.com.tr'ye değerlendiren Metiner, "Demek ki aralarında parayla satın alınabilecek milletvekillerinin olduğuna inanıyorlar" dedi.

İşte Mehmet Metiner'in Sabah.com.tr'ye yaptığı özel açıklamalar:

sözcüleri 'nin parayla milletvekili transfer edip hükümet kuracağı söylentilerine sarıldılar. İlginç. Demek ki aralarında parayla satın alınabilecek milletvekilleri olduğuna inanıyorlar. Kendi seçtikleri milletvekillerine güvenmeyen bir partiye ülke yönetimi teslim edilebilir mi? Bu seçimde de halk bir ke daha CHP'ye ülke yönetiminin teslim edilemeyeceğini ortaya koymuş bulunuyor.

KILIÇDAROĞLU'NUN BAŞBAKANLIK HAYALİ İRONİ ÖTESİ

Halk Kılıçdaroğlu'na güvenmiyor. Bu seçimin tek ve mutlak mağlubu olan Kılıçdaroğlu'nun başbakanlık hayali kurması ironi ötesi. Sandıktan alamadığı vizeyi başkent koridorlarındaki kumpaslarla alabileceğinin hesabını yapıyor.

KILIÇDAROĞLU'NU CHP'NİN BAŞINDA TUTMAZLAR

Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olacağını unutuyor. Hükümet dışı kalan Kılıçdaroğlu'nu CHP'nin başında tutmazlar. Ayakları yere basmalı ve kendi ipini çekecek ayak oyunlarından vazgeçmeli,