'de hareketliliği

Giriş Tarihi: 22.7.2015 09:17 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 09:53
MHP'de erken seçim hareketliliği

, teşkilatları ziyaret ederek Türkiye'nin içinde bulunduğu siyasi durumu anlatma kararı aldı.

Genel Başkanı , seçim turu olarak değerlendirilen bu gezilerinin ilkini bugün Kırıkkale ve Kırşehir'e gerçekleştirecek. Bahçeli, bugünden itibaren MHP Genişletilmiş İl İstişare Toplantıları düzenleyecek. Koalisyon hükümeti kurulması görüşmeleri başta olmak üzere Türkiye'nin içinde bulunduğu siyasi durumu ve MHP'nin bakışını anlatacak olan Bahçeli, neden Ak Parti ile koalisyon içinde olmak istemediklerini dile getirecek.

BUGÜN SEÇİM OLSA İŞTE SONUÇLAR
SEÇENEKLER TÜKENİNCE

MHP'nin 7 Haziran günü ortaya koyduğu ilkelerinin iyi anlaşılması ve seçmene anlatılmasını isteyecek olan Bahçeli, tüm seçenekler tüketildikten sonra erken seçimin de gündeme geleceği uyarısında bulunacak. Bahçeli, Genişletilmiş İl İstişarı Toplantıları'nın ilkini, daha önce milletvekili çıkaramadığı ancak 7 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirilen genel seçimde sonrasında başarı göstererek milletvekili kazandığı illere yapacak.

MHP lideri Bahçeli bu kapsamda ilk ziyaretini bugün Kırıkkale ve Kırşehir'e gerçekleştirecek. Bahçeli, yarın ise Nevşehir, Aksaray ve Niğde'yi ziyaret edecek.

Milliyet

ARKADAŞINA GÖNDER
MHP'de erken seçim hareketliliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz