X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Davutoğlu: Bu nasıl bir pişkinliktir!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Davutoğlu: Bu nasıl bir pişkinliktir!

  • Giriş Tarihi: 8.8.2015 21:25 Güncelleme Tarihi: 9.8.2015 02:43
Davutoğlu: Bu nasıl bir pişkinliktir!
Davutoğlu: Bu nasıl bir pişkinliktir!

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Şanlıurfa'da STK buluşmasında gündeme ilişkin önemli açıklamalar yaptı.

Konuşmadan satırbaşları;

'SANKİ BİR EL DÜĞMEYE BASTI'

Sanki bir el düğmeye bastı, DEAŞ, PKK ve DHKP-C harekete geçti. Türkiye'yi Suriye gibi kardeş kavgası girdabına sokmak, bu toprakların evlatlarını yetim bırakmak için harekete geçtiler.

'SESSİZ KALACAĞIMIZI SANDILAR'


-Aramıza fitne sokmak isteyenlere karşı 'Biz Milleti İbrahimiz' demenin vakti gelmiştir. Türkiye kollektif bir saldırı ile karşı karşıya. Terör örgütlerine 'biz kıyamete kadar buradayız' mesajı verdik. İstismar edilen çözüm sürecine halel gelmesin diye sabır gösterdik. Bizim yapılanlara sessiz kalacağımızı sandılar.

'BU NASIL BİR PİŞKİNLİKTİR'

-Birileri hep 'acaba bünyeyi zayıf düşürebilir miyiz ' diye çaba içine girdiler. Dillerinde 'barış' derken, ellerinde kaleşnikofu, zihinlerindeki terör kültürünü yok etmeden ve onları gizleyerek Türkiye'de bir kardeş kavgasının önünü açmak istediler ve son derece de pişkince. Bakınız şimdi Demirtaş'ın Brüksel'de verdiği mesajlara ya da sürekli dilinden barışı düşürmeyip 'çatışmazlığa dönelim' diye günlerdir söyledikleri sözlere. Bu nasıl bir pişkinliktir.

'DEMİRTAŞ TÜRKİYE'Yİ ŞİKAYET EDECEĞİNE'

-Demirtaş Brüksel'in Almanya'nın dağlarına baksın. Hangi ülkede terör örgütleri vatandaşları tehdit ediyor. Demirtaş gidip Avrupa'ya Türkiye'yi şikayet edeceğine, önce gelip burada yaptıklarının hesabını versin.