X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit ailelerine taziye telefonu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit ailelerine taziye telefonu

  • Giriş Tarihi: 21.8.2015 22:47 Güncelleme Tarihi: 21.8.2015 22:49
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit ailelerine taziye telefonu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit ailelerine taziye telefonu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, terör saldırılarında şehit düşen asker ve polislerin aileleriyle telefon görüşmesi yaptı.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, terör saldırılarındaşehit düşen asker ve polislerin aileleriyle telefon görüşmesi yaptı.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, şehitlere Allah'tan rahmet, ailelere ve yakınlarına sabır ve metanet dileyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şehit Piyade Onbaşı Barış Aybek'in babası Turabi Aybek, Şehit Emniyet Müdürü Beyazıt Çeken'in eşi Kübra Çeken, Şehit Uzman Çavuş Fatih Gökşen'in ağabeyi Ekrem Göksen, Şehit Astsubay Durmuş Taşdiken'in babası Ahmet Taşdiken ile telefonda görüştü.

Erdoğan, Şehit Uzman Çavuş İbrahim Taş'ın eşi Ayşe Taş, Şehit Uzman Çavuş Musa Saydam'ın ağabeyi Nihat Saydam, Şehit Uzman Çavuş Haşim Dirik'in kayınbabası Hasan Sadık Köse, Şehit Astsubay Nurettin Öztürk'ün babası Habip Öztürk, Şehit Astsubay Metin Aydemir'in babası Taha Tahsin Aydemir ve Şehit Uzman Çavuş Latif Adıgüzel'in babası Mustafa Adıgüzel ile de bugün telefonda görüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaptığı telefon görüşmelerinde, şehit ailelerine her zaman yanlarında olacaklarını belirterek, vatani görevini ifa ettiği sırada şehit düşen asker ve polislere Allah'tan rahmet diledi.