Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu terör saldırısı bütün milletimize

Giriş Tarihi: 14.10.2015
Bu terör saldırısı bütün milletimize

Teröristlerin sadece o anda Ankara Garı önünde bulunan vatandaşları değil, milletimizin tamamını hedef aldığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan: Saldırı tüm Türkiye'ye yapıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Garı önündeki hain terör saldırısının bütün Türkiye'yi hedef aldığını söyledi. Erdoğan, teröristlerin Suriye'den olduğuna dair istihbaratların olduğunu söyledi. Finlandiya Cumhurbaşkanı Sauli Niinistö ile görüşmesinin ardından basın toplantısı düzenleyen Erdoğan, şu mesajları verdi:

ŞİDDETLE KINIYORUM:
Türkiye'nin birliğine, beraberliğine, huzuruna, istikrarına, hedeflerine yönelik bu terör saldırısını bir kez daha şiddetle kınıyorum. Bu saldırı Türkiye'ye yapılmıştır. Saldırının hedefi, orada bulunan vatandaşlarımızla birlikte ülkemizin ve milletimizin tamamıdır.


TERÖRÜN TASNİFİ YOK:
Biz terörü, kendini nasıl tanımladığına, hangi ismi kullandığına, söylemine, yöntemine göre tasnif etmiyoruz, sadece bu sıfatla adlandırıyoruz. Meseleye bu şekilde yaklaşmayan, terör karşısında, terör örgütleri karşısında çifte standart kullanan herkes, açık söylüyorum, teröre destek vermektedir.

KATİL AYRIMI YAPMIYORUZ:
Biz ölümler arasında ayrım yapmadığımız gibi katiller ya da terör örgütleri arasında da ayrım yapmıyoruz. Tüm terör örgütleri bizim nezdimizde aynı derecede cani, aynı derecede ahlaksız, aynı derecede kötüdür.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

KALPLERİ TAŞ KESİLMİŞ:
Milli ve yerli bir duruş gösterenlerle, başka projelerin, başka hesapların, başka güçlerin dümen suyuna girmiş olanların ayırt edildiği günlerden geçiyoruz. Katledilen masum vatandaşlarımızı, çocuklarımızı taş kesilmiş kalpleriyle görmezden gelenleri tarih kaydediyor.

ARKADAŞINA GÖNDER
Bu terör saldırısı bütün milletimize
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz