X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER FETÖ, seçimleri sabote mi edecek?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

FETÖ, seçimleri sabote mi edecek?

  • Giriş Tarihi: 16.10.2015 09:15 Güncelleme Tarihi: 16.10.2015 09:34
FETÖ, seçimleri sabote mi edecek?
FETÖ, seçimleri sabote mi edecek?

Gülen Örgütü'ne yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre örgütün üst düzey imam ve abilerinin 1 Kasım'da seçim olmayacağı yönünde üyelerine telkinde bulunduğu belirtiliyor. Gülen'in son sohbetinde üçüncü dünya savaşından bahsetmesi de yeni bir planın hazırlığı mı yapılıyor sorusunu gündeme getiriyor.

1 Kasım'da yapılacak seçimlerin olmaması yönünde büyük gayret sarfeden Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre, örgütün üst düzey isimleri bu yönde telkinlerde bulunduğu belirtildi.

FETÖ'NÜN KANALLARI İKİ PLATFORMDAN DAHA KALDIRILDI

GÜLEN "3. DÜNYA SAVAŞI" DERKEN NEYİ KASTETTİ

Ankara'daki abiler vasıtasıyla 1 Kasım'da seçimlerin yapılmayacağı ve ona göre hazırlıklı olunması istenildiği kaydediliyor. Kaynaklar üst düzeyde bulunan imam ve abilerin hangi bilgi ve istihbaratla bu yönde telkinde bulunduklarını bilmiyor. Ancak Fetullah Gülen'in geçen hafta yayınlanan sohbetinde durduk yerde üçüncü dünya savaşından bahsetmesinin bu yönde verilen ve ülkeyi karıştırmaya yönelik gizli bir şifre olabileceğini belirtiyorlar. Ankara'dan patlayan bombalarda FETÖ izi araştırılırken, örgütün 1 Kasım seçimlerini sabote etmek için yeni oyunlar peşinde olduğu belirtiliyor.

SÖZCÜ SADECE FETÖ'NÜN SÖZCÜLÜĞÜNÜ YAPIYOR!

ZAMAN'DA ACİL KODLU TOPLANTI

Öte yandan bu hafta içerisinde Zaman Gazetesi'nin yeni yayın yönetmeni Abdülhamit Bilici'nin acil kodlu çağrısıyla İstanbul merkez binasında toplantı yapması da bu yöndeki şüpheleri artırıyor. Bilici, Zaman Ankara Temsilcisi Mustafa Ünal, Zaman Haber Müdürü Zekai Özçınar, Todays Zaman Ankara Temsilcisi Abdullah Bozkurt, Aksiyon Ankara Temsilcisi İdris Gürsoy, Cihan Ankara Temsilcisi Eyüp Boğazkesen, Zaman Meclis muhabiri İbrahim Asalıoğlu, Zaman Ankara Eki sorumlusu İlyas Güney ve Zaman Haber Müdür Yardımcısı Hüseyin Sümer'i acilen çağırarak geçtiğimiz pazartesi günü konuyla ilgili toplantı yaptığı belirtiliyor.