Erdoğan'ı çocuklarıyla tehdit etti!

Giriş Tarihi: 11.4.2016 11:51 Güncelleme Tarihi: 11.4.2016 13:27
Tarık Akan Erdoğan'ı çocuklarıyla tehdit etti!

Her fırsatta Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ve hükümeti alan açıklamalarıyla gündeme gelen , yine haddini aştı! Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına 'Bravo' diyen Akan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı çocuklarıyla tehdit edecek kadar küçüldü!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sarf ettiği çirkin sözleri savunan ve "Bravo Kılıçdaroğlu'na" diyen Akan, Erdoğan'dan ise hesap sorulacağını ve ailesinin çok acı çekeceğini söyledi.

Cumhuriyet gazetesine konuşan , Erdoğan'a yönelik tehditkar açıklamalarda bulundu!

KÜSTAH TEHDİT: CUMHURBAŞKANI'NIN YAKINLARI ÇOK ACI ÇEKECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerinin kendisini çıldırttığını söyleyen Akan, "Bu yaşıma kadar ülkemde şunu gördüm ki hesabı sorulmayan çok az ve küçük şeyler var. Yapılan bütün hataların önünde sonunda bir şekilde hesabı soruluyor. Peki senden sonra çocukların var, bu hesap çocuklarına sorulduğu zaman düşünmüyor musun onların ne acılar çekeceğini. Elinde hiçbir kanıt, yok. Aldığı yanlış tüyolara göre yorum yapmak kadar yanlış bir şey olamaz. Onun için Cumhurbaşkanı bugün var yarın hiçbirimiz olmayacağız. Sırayla gidelim yeter ki. Sonra geriye kalan Cumhurbaşkanı'nın yakınlarının çok acı çekeceğine eminim. Hesapları sorulacak."

"Çoluk çocuğu da millete emanet"

ARKADAŞINA GÖNDER
Tarık Akan Erdoğan'ı çocuklarıyla tehdit etti!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz