X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Özgecan'ın katilinin öldürüldüğü olaya 7 savcı bakacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Özgecan'ın katilinin öldürüldüğü olaya 7 savcı bakacak

  • Giriş Tarihi: 12.4.2016 10:08 Güncelleme Tarihi: 12.4.2016 10:10
Özgecan'ın katilinin öldürüldüğü olaya 7 savcı bakacak
Özgecan'ın katilinin öldürüldüğü olaya 7 savcı bakacak

'da, üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın öldürülmesiyle ilgili davada ağırlaştırmış müebbet hapis cezasına çarptırılan hükümlülerden Ahmet Suphi Altındöken'in cezaevinde silahla öldürüldüğü babasının yaralandığı olaya 7 cumhuriyet savcısı görevlendirildi.

7 SAVCI GÖREVLENDİRİLDİ

Olayın ardından, silahlı saldırının gerçekleştiği E Tipi Kapalı Cezaevi'nde kamera kayıtları incelendi. Giriş ve çıkışlar ile ziyaretçi girişleri kontrol edildi. Yaşanan olayla ilgili 7 cumhuriyet savcısının görevlendirildiği öğrenildi. , olayın ardından 1 adalet müfettişi, Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğünce de 2 kontrolör görevlendirildi.

CENAZE DEFNEDİLMEDİ

Bu arada, silahlı saldırının ardından yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Ahmet Suphi Altındöken'in si henüz defnedilmedi. Gece Mersin'in Tarsus ilçesine götürülen, sabah saatlerinde tekrar Adana'ya getirilerek Adana Devlet Hastanesi morguna konulan Altındöken'in cenazesinin yakınları tarafından kimsesizler mezarlığına defnedileceği öğrenildi.

BABASININ TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Öte yandan, silahlı saldırıda karın bölgesinden yaralanan Ahmet Suphi Altındöken'in babası Necmettin Altındöken'in Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki tedavisinin sürdüğü belirtildi.