X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kocaman yüreklere selam olsun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kocaman yüreklere selam olsun

  • Giriş Tarihi: 9.5.2016

Devletin zirvesi ’nü unutmadı. Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Annelerimizin kocaman yüreklerine selam olsun” diyerek anneleri kutladı

Devletin zirvesi 8 Mayıs Dünya 'nü unutmadı. Başbakan Ahmet Davutoğlu yayımladığı mesajda "Annelerimizin kocaman yüreklerine selam olsun. Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun" ifadelerine yer verdi. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ise "Anne, insanı, toplumu ve aileyi kuran, yaşatan ve ayakta tutandır. Yüce Rabbimiz'in "öff" bile demeyin diye emir buyurduğu, Peygamber Efendimiz'in "cennet ayaklarının altındadır" diye müjdelediği Anne'dir" ifadelerini kullandı.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: Başta şehit annelerimiz olmak üzere hayatın yükünü omuzlarında taşıyan cennet kokulu annelerimizin ellerinden öpüyorum.
AB Bakanı Volkan Bozkır: Bilinçli, vicdanlı, özgüven dolu nesillerin mimarı, şefkat ve fedakârlık timsali annelerimizin Anneler Günü'nü içten dileklerle kutluyorum.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu: Hükümet olarak bütün çabamız, annelerin gözyaşı dökmediği, yüzlerinin güldüğü, mutlu ve huzurlu bir .
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: Annelere verilebilecek en güzel hediye, çocuklarının güvende olacağı barış dolu bir 'dir.
KADEM Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz: Yalnızca Türkiye'deki değil, kan ve gözyaşının hüküm sürdüğü topraklardaki annelerin de günü kutlu olsun.