X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Erdoğan'dan sürpriz ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Erdoğan'dan sürpriz ziyaret

  • Giriş Tarihi: 8.6.2016 14:32 Güncelleme Tarihi: 8.6.2016 15:14
Erdoğan'dan sürpriz ziyaret
Erdoğan'dan sürpriz ziyaret

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu dakikalarda GATA'ya sürpriz bir ziyarette bulunuyor. Erdoğan, üşüyen bir çocuğun elini ısıtmaya çalışan fotoğrafıyla basına yansıyan ve daha sonra teröristlerin saldırısında sol gözünden yaralanan Binbaşı Necmettin Tetik’i GATA’da ziyaret ediyor.

Erdoğan, Binbaşı Tetik'le aralarında geçen görüşmesini anlatarak, şunları söylemişti:

"İki gün önce Genelkurmay Başkanımızla bir aradaydık. Gazetelerde bir resim çıkmıştı Binbaşı Necmettin. Binbaşı Necmettin üşüyen yavruyu kendi avuçlarından o ruhundan gelen sıcak buharla onu ısıtmaya çalışıyordu. Ondan bir müddet sonra gözlerinden yaralandı, GATA'ya getirdiler. GATA'da kendisiyle komutanımız bir görüşme yaptı. Kendisine 'hadi kırsala' deyince de 'emriniz olur komutanım' dedi. Bana bunu anlatınca 'telefon var mı komutanım' dedim 'hemen bağlayalım' dedi. Bende telefonla kendisini aradım inşallah ziyaretine gideceğim. Muhabbetimizi yaptık 'bak' dedim 'şimdi komutanım yanımda seni kırsalda bekliyor' dedim. 'Emri olur' dedi."

ERDOĞAN'IN O SÖZLERİ HULUSİ AKAR'I DUYGULANDIRDI

Jandarma Özel Harekat Tabur Komutanı Binbaşı Tetik, Nusaybin'de PKK'lıların tuzakladığı bombayı infilak ettirdiği saldırıda 11 silah arkadaşıyla birlikte yaralanmıştı. Binbaşı Tetik, GATA'ya sevk edilerek, sol gözünden bir operasyon geçirmişti.

Binbaşı Tetik, Silopililerin tahliyesi sırasında üşüyen çocuğun elini nefesiyle ısıtmıştı.