Darbe girişiminde dik duruş sergileyenler için sitesi

Giriş Tarihi: 21.7.2016 19:55 Güncelleme Tarihi: 21.7.2016 19:56
Darbe girişiminde dik duruş sergileyenler için internet sitesi

Darbe girişimine karşı dik duruş sergileyen vatandaşların yaşadıkları veya şahit oldukları olaylar, sitesi aracılığıyla kayıt altına alınacak.

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sonrası vatandaşların darbecilere karşı gerçekleştirdiği dik duruş, "www.darbehikayeleri.com" adlı sitede bir araya getirilecek.

Başarısız darbe girişimi sonrası yurdun hemen her bölgesinden vatandaşların cuntacılara karşı yaşadıklarına ilişkin hikayeler, kurulan bir sitesi tarafından kayıt altına alınacak.

"www.darbehikayeleri.com" adıyla açılan internet sitesinde, FETÖ'nün darbe girişimi sırasında vatandaşlar ile cuntacılar arasında yaşananlar, olaylara tanıklık edenler tarafından sayfalarına kaydedilecek. Siteye giren vatandaşlar, ilgili bölümleri doldurarak darbe girişimi sırasında yaşadıkları veya şahit oldukları olayları aktarabilecek.

"Darbe Hikayeni Yaz" başlığıyla açılan web sitesinde, "Vatanımız bir darbe denemesiyle karşılaştı. Bundan önceki tüm darbelere ve darbe girişimlerine karşı duranlar olarak, 15 Temmuz darbe girişimine de bedenimizi ortaya koyarak karşı çıktık. Milli iradenin duruşuyla bozguna uğrayan paralel cuntanın darbe girişiminde yaşadığın bir hikayeni anlat." ifadesi yer alıyor.

ARKADAŞINA GÖNDER
Darbe girişiminde dik duruş sergileyenler için internet sitesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz