Türkiye'nin en iyi haber sitesi

lar FETÖ infazı mı?

Giriş Tarihi: 25.7.2016 21:19 Güncelleme Tarihi: 25.7.2016 21:25
İntiharlar FETÖ infazı mı?

Darbecilerin tankından çıkan FETÖ’cü emniyet müdürünün ı infaz mı? FETÖ itirafçı olmasından korktuğu teröristlerini cezaevlerinde infaz mı ettiriyor?

Vatan Caddesi'nde bir tank içinde i kamuflajlı olarak yakalanan ve cezaevine gönderilen eski Güvenlik Şube Müdürü Mithat Aynacı'nın ettiği iddia edildi.

İstanbul eski Güvenlik Şube Müdürü Mithat Aynacı, Vatan Caddesi'ne gelen bir tank içerisinde sivil polis ekipleri tarafından üzerinde asker üniformasıyla yakalanarak tutuklandı. Mithat Aynacı'nın, İstanbul Emniyet Müdürlüğünü detaylı olarak bildiği iddiasıyla ele geçirmek isteyen askerler arasında bulunduğu bildirildi.

FETÖ İTİRAFÇILARINI İNFAZ EDİYOR

Askeri tankın içinden çıkarak darbede FETÖ'nün rolünün en net kanıtı olan eski emniyet müdürünün "intihar" etmediği FETÖ tarafından konuşmasın ve itirafçı olmasın diye infaz edildiği ihtimali üzerinde duruluyor.

Bu nedenle cezaevlerinin FETÖ'nün yeni eylemlerinin merkezi olmaması için, tüm infaz koruma memurları, cezaevi çalışanları üzerinde ciddi araştırma gerekiyor.

FETÖ belli ki cezaevlerinde gardiyanlar ve cezaevi yetkilileri üzerinden itirafçı olmasından rahatsız olduğu isimleri öldürtüyor.

Cezaevi yemekhanelerinden, dış tedarikçilerine kadar ciddi bir FETÖ soruşturması olmazsa, FETÖ'cü teröristlerin cezaevinden kaçırılmasına kadar giden eylemlerden endişe ediliyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İntiharlar FETÖ infazı mı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz