BirGün’den Terör propagandası!

Giriş Tarihi: 26.9.2016 10:38 Güncelleme Tarihi: 26.9.2016 10:57
BirGün’den Terör propagandası!

BirGün Gazetesi bugün bir terör röportajı yayınlayarak hakkında kara propaganda yapmak istedi. Ayrıca BirGün, habercilik ilkelerinden uzak bu röportajda yıllardır elleriyle besleyip büyüttükleri “ DAEŞ’e yardım ediyor” tezini çürüttü

PKK ve FETÖ'ye verdiği destekle bilinen BirGün Gazetesi bugün "IŞİD"çi olduğu iddiasıyla yüzü maskeli bir isimle röportaj yaparak terör propagandası yaptı. Bir de kod adı bulduğu sözde 'DAEŞ' mensubunun sözlerini "çarpıcı açıklamalar" şeklinde niteleyerek veren gazete 'yi suçlayan cümlelere yer verirken yıllardır savunduğu " DAEŞ'e yardım ediyor" tezini de kendi eliyle boşa çıkarmış oldu.

TÜRKİYE'YE KARŞI TERÖRİSTLE RÖPORTAJ!

BirGün Gazetesi, DAEŞ mensubu olduğunu iddia ettiği bir teröristle röportaj yaparak hakkında kara propagandaya imza atarken terörist gruplar için de PR çalışması yaptı.

İÇİ KOF, ALTI BOŞ, AYAĞI YERE BASMAYAN HABERCİLİK!

Gazetenin röportajda yüzünü göstermediği, buna rağmen maske taktırdığı ve kod isim kullandığı bir şahsa "DAEŞ mensubu" demesi dikkat çekti. Habercilik açısından hiçbir geçerliliği olmayan söz konusu kaynağın sözde "demeçleri" olarak verilenler de sorumsuz haberciliğin çirkin bir örneği olarak kayıtlara geçti.

TÜRKİYE'YE VURACAĞIM DERKEN KENDİNİ YALANLADI!

BirGün'ün DAEŞ'li teröristle yaptığı röportajda dikkat çeken bir diğer nokta ise şu oldu;

Yıllardır "Türkiye DAEŞ'e yardım ediyor, sınırları açıyor" iddiasında bulunan BirGün, terörist röportajında sınırı geçme başlığı altında "Sınır boyuna komple asker dizecek halleri olmadığı için belirli saatlerde askerlerin olmadığı zamanlarda, dağlık alanlardan geçiyoruz" ifadesi ile kendi ürettikleri yalanı kendi elleriyle çürütme gafına da imza atmış oldu.

Sabah.com.tr

3 OTOBÜS ÖSO ASKERİ SINIRDA!

ARKADAŞINA GÖNDER
BirGün’den Terör propagandası!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz