X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hastalara şefkatli olun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Hastalara şefkatli olun

  • Giriş Tarihi: 21.2.2013

Devlet hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret eden Siirt Valisi Ahmet Aydın'ın eşi Arzu Aydın, hastane personelinden vatandaşlara şefkatle yaklaşmalarını istedi

Siirt Valisi Ahmet Aydın'ın eşi Arzu Aydın, Siirt Devlet Hastanesi'nde yatan hastaları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileğinde bulundu. Hastane servislerini tek tek ziyaret eden, Arzu Aydın, yatan hastalarla ilgili Başhekim Uzman Dr. Bahattin Koç' tan bilgi aldı. Aydın, hastalara geçmiş olsun dileğinde bulunup, sıkıntılarını dinledi.

HİZMETLERİ SORDU

Hasta ve yakınlarıyla bir süre sohbet eden Aydın, hastalara moral vererek, beraberinde getirdiği hediye paketlerini kendilerine verdi. Hastane yönetiminin vatandaşlara hoşgörü ve şefkatle yaklaşmalarını isteyen Aydın, hasta ve yakınlarına hastane hizmetlerinden memnun olup olmadıklarını sordu. Vatandaşlar, Aydın'ın ziyaretinden memnun olduklarını söylediler.

"DERTLERİNİ DİNLEDİK"
Ziyaretlerinin temel amacının vatandaşları ve yakınlarını hastane ortamında ziyaret etmek, dert ve sıkıntılarını paylaşmak olduğunu belirten Arzu Aydın, "Hastalarımıza Allah'tan acil şifalar diliyorum. Büyük bir özveri ile çalışan ve he koşulda vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam eden, sağlık çalışanlarımızada teşekkür ediyorum" dedi.