Barış ve kardeşlik yemeği neşeli geçti

Giriş Tarihi: 16.5.2013

Kahramanmaraş'ın Ekinözü ilçesinde düzenlenen birlik ve dayanışma yemeğine katılanlar, beraberlik mesajları verdi

TBMM Başkanvekili Mehmet Sağlam, Reyhanlı'daki patlamalara ilişkin, "Kimin yaptığı ortaya çıktığı zaman Türkiye nasıl güçlü bir devlet olduğunu gösterecek ve yapanlara haddini bildirecektir" dedi. Sağlam, Ekinözü Kaymakamlığınca Belediye Parkı'nda düzenlenen 'Birlik ve Dayanışma Yemeği'nde yaptığı konuşmada, Hatay'ın Reyhanlı ilçesindeki patlamalarda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diledi.

HADDİNİ BİLDİRECEK

Türkiye'nin her zaman barıştan yana olduğunu dile getiren Sağlam, "Kim ne derse desin, Türkiye tarihin başlangıcında vardı, tarihin sonunda da var olmaya devam edecektir. Maalesef Reyhanlı'da 51 insanımız vefat etmiştir. Kimin yaptığı ortaya çıktığı zaman Türkiye nasıl güçlü bir devlet olduğunu gösterecek ve bunu yapanlara haddini bildirecektir" diye konuştu.

KATILIM YÜKSEK OLDU

Vali Şükrü Kocatepe ise geçmişte bir araya gelip bu coğrafyayı işgal edemeyen dış güçlerin suni ayrılıklarla Türkiye'yi içten fethetmeye çalıştığını söyledi. Milletvekili Yıldırım Mehmet Ramazanoğlu da 'kardeşlik' programını düzenleyenlere teşekkür etti.
ARKADAŞINA GÖNDER
Barış ve kardeşlik yemeği neşeli geçti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz