Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Güvenç: Her biriniz hazinesiniz

Giriş Tarihi: 16.6.2013

Şanlıurfa Valisi 15-20 Temmuz tarihleri arasında Ankara'da yapılacak olan "İngilizce Yaz Kampı" projesine katılacak öğrencilere seslenendi

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün yürüttüğü "Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek İçin Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı" (ÇOGEP) kapsamında, Emniyet Müdürlüğü'nce planlanan "İngilizce Yaz Kampı" projesinin bilgilendirme toplantısına katıldı. Vali Güvenç, " Bu gençler bilgiyle yetişsinler, ayakları üzerinde dursunlar. Önce kendilerine sonra ailelerine sonrada Şanlıurfa'ya ve Türkiye'ye hizmet etsinler" dedi.

"DÜNYA İNSANI OLACAKSINIZ"
Gençliğin yapılan çalışmaları cevapsız bırakmayacağına inandığını vurgulayan Vali Güvenç, salondaki gençlere, "Sizler bu gayretleri barışla, kardeşlikle, bilgiyle donatıp, daha çok çalışan, daha çok üreten, insanları seven, toplumda yaşamayı daha iyi bilen, spor yapan, kitap okuyan, kendisiyle barışık bir dünya insanı olacaksınız. Ben bunu sizi yetiştiren annebabalarınız gözlerinde ve yüreğinde de görüyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Güvenç: Her biriniz hazinesiniz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz