X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Dersimiz futbol
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Dersimiz futbol

  • Giriş Tarihi: 15.8.2013

Geleceğin yıldızlarını yetiştirmek için mesai harcayan Adana Kürkçülerspor, minik kramponlara temel bilgilerle futbol öğretiyor

Adana 1. Amatör Küme ekiplerinden Kürkçülerspor açmış olduğu futbol yaz okulunda sona doğru geliyor. Takımın genç Antrenörü İzzet Eker, çalışmaların disiplinli bir şekilde devam ettiğini belirterek, "Yeni cevherleri Türk ve Adana futboluna kazandırmak için antrenör arkadaşlarımızla birlikte yoğun bir şekilde çalıştık" dedi.

ALTYAPI ÇOK ÖNEMLİ

Okulların kapanmasıyla birlikte start alan çalışmalarda çocuklar futbolun temel bilgilerini aşıladıklarını ifade eden İzzet Eker, "Bizim için altyapı olmazsa olmaz. Bu nedenle kulüp olarak altyapıya büyük bir önem vermekteyiz. Gelecek yıllarda aramıza yetenekli isimler katılabilir. Umutluyuz" dedi.

GÜVENLE BAKIYORUZ

Teknik adam Eker, "Çalışmalarımız kendimize ait Büyükşehir Belediyesi Kürkçüler Stadı'nda devam ediyor. Yönetici büyüklerimiz bize büyük destek veriyor. Birlik ve bütünlük içerisinde yolumuza devam ediyoruz. Sorumluluğumuzun farkındayız. Geleceğe güvenle bakıyoruz. Bize destek olan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum" diye konuştu.