X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Açılış kokteyli çok renkli geçti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Açılış kokteyli çok renkli geçti

  • Giriş Tarihi: 13.10.2013

Çukurova Üniversitesi'nin 2013- 2014 yeni akademik yılı başlama töreni nedeniyle Kayıkhane Tesisleri'nde bir kokteyl düzenlendi

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ), yeni akademik yılın başlaması nedeniyle gündüz düzenlenen törenin ardından gece de Kayıkhane Tesisleri'ndeki kokteylde kentin önde gelen isimlerini ağırladı. Vali Hüseyin Avni Coş'un da eşi Aylin Coş ile birlikte katıldığı kokteylde canlı müzik dintelisi sunuldu.

HOCALARDAN MÜZİK

Kokteylde ev sahipliğini Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar ile rektör yardımcıları yaptı. Prof. Dr. Kibar ve rektör yardımcıları, davetlileri kapıda karşılayıp gece boyunca tek tek ilgilendi. ÇÜ Devlet Konservatuvarı öğretim görevlilerinin müzik dinletisi sunduğu geceye katılanlar, Adana ve Seyhan Gölü manzarası eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar sohbet edip eğlendi.

SEÇKİN KONUKLAR

Kokteyle Vali Coş'un yanı sıra Jandarma Bölge Komutanı Hamza Celeboğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Süleyman Bağrıyanık, akademisyenler ve idari personel ile seçkin bir davetli grubu katıldı. Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, yeni dönemin başarılı geçmesini umduğunu söyledi.