Öztürk, "Silifke hak ettiği yere gelecek"

Giriş Tarihi: 26.10.2013

AK Parti Silifke Belediye başkanlığı için AK Parti'den aday adayı olduğunu açıklayan Olgun Öztürk, "Herkesin gıpta edeceği çağdaş bir Silifke yaratmak için projelerimle hazırım" dedi

Mersin'in Silifke ilçesinde belediye başkanlığı için AK Parti'den aday adayı olduğunu açıklayan Olgun Öztürk, Toros Dağları ile Akdeniz arasına yer alan ilçeyi uçuracak projeler hazırladığını söyledi. Yaz ve kış turizmi açısından çok zengin bir alt yapıya sahip Silifke'nin kalkınması ve hak ettiği yere gelmesi için çalışacağını belirten Olgun Öztürk, "Türkiye'yi dünyanın en güçlü ülkeleri arasına getiren partimizin desteğiyle, yeni projelerle seçmenlerimizin karşısına çıkacağım" dedi.

TURİZM CENETİ

Antalya ve Mersin'i İç Anadolu'ya bağlayan Silifke'nin önemli bir konumda olduğunu vurgulayan Olgun Öztürk, "Yapımı süren Akdeniz Sahil Yolu, Silifke'den geçmektedir. Bu yüzden ilçemiz oldukça hareketli bir yapıya sahip. Toprağı verimli olan ilçemizde tarım ve hayvancılığa da önem vererek ve yeni yatırımların da önünü açarak Silifke'yi hak ettiği yere getirmeyi planlıyoruz. Eğer partim bana bu onurlu görevi verirse tüm gücümle Silifke için çalışacağım" şeklinde konuştu.
ARKADAŞINA GÖNDER
Öztürk, "Silifke hak ettiği yere gelecek"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz