Mersinli firma delikanlı oldu

Giriş Tarihi: 21.11.2013

Doğu Akdeniz tarımının önde gelen firmalarından Eren Tarım, kuruluşunun 20'nci dönümünü oldukça renkli bir geceyle kutladı

Mersin ve çevresinde sektörünün önde gelen firmalarından olan Eren Tarım, kuruluşunun 20'nci yıldönümünü, özel bir geceyle kutladı. Karşılama kokteyli ile başlayan geceye, şirket yöneticilerinin yanı sıra çalışanlar ve aileleri katıldı. Firma Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Sefa Çakır, "Tüm çalışanlarımızla kenetlendik, başarıya yürüyoruz" dedi.

ÇITAMIZ YÜKSELİYOR
Pedias Concept'te düzenlenen yıldönümü gecesinin açılışında konuşan Eren Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Sefa Çakır, "Firmamızın 20'nci yılına bu derece emin adımlarla ilerlemesini, çalışanlarımızla birlikte kutlamaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. Niyetimiz yurt içi ve yurt dışındaki müşteri yelpazemize, yeni ve en iyileri eklemektir. 50 ülkeye ürün göndermekteyiz ve her geçen gün başarı çıtamızı yükseltmek için çalışıyoruz" diye konuştu.

GECENİN SÜPRİZİ
20 ülkeden yabancı şirket temsilcilerinin de katıldığı gecede, davetliler şıklıklarıyla göz kamaştırırken, gecenin bir sürprizi de dansözün sahne alması oldu. Doyumsuz bir dans ziyafeti izleyen konuklar, oldukça keyifli bir gece geçirdi. Firma çalışanları ve davetliler, gece boyunca eğlenip zorlu iş günlerinin yorgunluğunu attı.
ARKADAŞINA GÖNDER
Mersinli firma delikanlı oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz