Demirspor'a çağ ziyareti

Giriş Tarihi: 30.1.2014

Çağ Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Lütfi Bayboğan ile Gökhan Bayboğan, Adana Demirspor'u ziyaret etti

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Selahattin Aydoğdu ile yönetim kuruluna 'hayırlı olsun' dileğinde bulunan Çağ Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Lütfi Bayboğan ile Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı ve Çağ Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Bayboğan, "Mavi-Lacivertli kulübün bu sezon Süper Lig'e çıkmasını gönülden diliyoruz. Desteğimiz sizinle" dedi.

YENİ YÖNETİME KUTLAMA
Tesislerde gerçekleşen ziyarette Kulüp Başkanvekili Selçuk Özkök, Muhasip Üye Emin Yumuşak, Basın Sözcüsü Hasan Erdeve, Stadyum ve Taraftarlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Özbakır da hazır bulundu. Çağ Üniveristesi Mütevelli Heyeti Başkanı Lütfi Bayboğan, "Adana Demirspor'u başarıya götüreceğine inandığımız yeni yönetimi kutluyoruz" diye konuştu.

MAVİ-LACİVERTLİ FORMA
Bayboğan kardeşlere mavi lacivertli forma hediye eden Başkan Selahattin Aydoğdu, "Bölgemizin en başarılı eğitim kurumlarından Çağ Üniversitesi'ni burada ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Desteğiniz bizim için çok önemli" şeklinde konuştu. Bu arada yeni kaleci Mariusz Pawelek'in Balıkesirspor maçına yetişeceği öğrenildi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Demirspor'a çağ ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz