X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yatırımcının göz bebeği olacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yatırımcının göz bebeği olacağız

  • Giriş Tarihi: 10.2.2014

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, Adana'yı yatırımcının göz bebeği olan bir dünya kenti haline getireceklerini söyledi

30 Mart'ta yapılacak yerel seçimleri, "Adana'da özlenen Ak Belediyeciliğin ve gerçek hizmetin müjdecisi" olarak niteleyen AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, "Birlik ve beraberliğimizi, halkımızın gücü ile harmanlayıp, şehir merkezi ve tüm ilçelerimizdeki gerçek belediyecilik hizmetlerimiz ile Adana'da tarih yazacağız" dedi.

"HİZMETLE TANIŞACAKLAR"
Seçim çalışmaları kapsamında gittiği her yerde gösterilen yoğun coşku ve ilginin, vatandaşların hizmet ve yatırımlara olan özlemini göz önüne serdiğine dikkat çeken Torun, "Hemşerilerimizi, susadıkları hizmetlerle tanıştırmak boynumuzun borcudur. Vekilliğim dönemimde nasıl ki devlet yatırımlarını Adana'ya getirmek için çırpındaysam, Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevimde de tüm enerjimi Adana'yı hak ettiği konuma taşımak için harcayacağım" dedi.

MODERN ŞEHİRCİLİK

Tüm Adanalılara söz verdiğini söyleyen Abdullah Torun şöyle konuştu: Verimli toprakları, ekonomisi, sanayisi, denizi, sahilleri, yaylaları, iklimi, bitki örtüsü, tarihi eserleri, doğal güzellikleri, sosyal ve kültürel dokusu, değerlendirilmeyi bekleyen zengin potansiyeli ile Adana'mız, 30 Mart'tan sonra bambaşka bir şehir olacak. Adana'yı modern şehircilik ve yatırımların gözbebeği yapacağız.