AK dönem başlayacak

Giriş Tarihi: 27.3.2014

AK Parti Mersin adayı Mustafa Sever, kentte Ak Belediyecilik döneminin başlayacağını söyledi

Seçim çalışmalarını son haftada da büyük bir sürat ile sürdüren AK Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sever, kentte AK Belediyecilik devrini başlatacaklarını ve Mersinlilere hak ettikleri gerçek belediyecilik hizmetini vereceklerini söyledi. ÜRETİM

MERKEZİ OLACAK

Mustafa Sever proje tanıtımlarına devam ediyor. Çalışmalara başladığı günden bu yana kentin her köşesini gezen ve vatandaşın sıkıntısını dinleyen Sever, "Hayata geçireceğimiz büyük projelerle Mersin'i bir cazibe merkezi haline getireceğiz. Kentte istihdam doruk noktaya ulaşacak. Mersin başka kentlerden nitelikli eleman alan bir üretim merkezi olacak" dedi.

REFAH DÜZEYİ ARTACAK

AK Parti belediyeciliği ile yönetilen kentlerde vatandaşın refah düzeyinin yüksek olduğunu kaydeden Sever, "Mersin'de de vatandaşımızın refah düzeyini yükselteceğiz. Mersin'i sosyo-ekonomik düzeyde Türkiye'nin sayılı kentleri arasına sokacağız. Mersin'de doğan Mersin'de doyacak" diye konuştu. Sever, ekonomi bakan yardımcılığı görevi boyunca her platformda Mersin'i tanıttığını, Mersin'in daha iyi yerlere gelmesi için belediyeciliğe talip olduğunu anımsattı.
ARKADAŞINA GÖNDER
AK dönem başlayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz