X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Millilerden Vali Coş'a ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Millilerden Vali Coş'a ziyaret

  • Giriş Tarihi: 27.3.2014

Muay Thai Dünya Şampiyonası'na katılacak olan Antrenör Hakan Şahade ve Adanalı sporcular Vali Hüseyin Avni Coş'u makamında ziyaret etti

Muay Thai Milli Takım Antrenörü Hakan Şahade, Adanalı Milli Takım Sporcuları ile birlikte Adana Valisi Hüseyin Avni Coş'u makamında ziyaret etti. Antrenör Şahade, 1-10 Mayıs tarihleri arasında Malezya'da düzenlenecek olan Muay Thai Dünya Şampiyonası öncesi Vali Coş'a başarı sözü verdi. Vali Coş ise sporla uğraşarak başarı elde eden gençleri görünce çok mutlu olduğunu belirtti. Sporcular ile birlikte 1-10 Nisan'da Antalya ve 20-30 Nisan'da ise Bodrum'da milli takım kampına katılacaklarını ifade eden Şahade, "Adana Valiliği Sosyal Destek Programı (SODES) tarafından almış olduğumuz destekle ilimize daha çok sporcu kazandırmak için hiç durmadan çalışıyoruz. Hedefimiz Adanamıza ve ülkemize büyük başarılar kazandırmaktır" dedi.

GENÇLERE İNANIYORUM
Vali Coş ise, sporla uğraşarak başarı elde eden gençleri görünce çok mutlu olduğunu belirterek; "Gençlerimizin azmettiğinde büyük başarılar kazanacağına yürekten inanıyorum. İnşallah ilimizin ismini böyle başarılı sporcularla dünyaya duyurmak bizim için de büyük bir mutluluk kaynağı. Tüm sporcularımızı kutluyorum" diye konuştu.