X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ortadoğu'da yaşananlar yavru vatanda konuşuldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ortadoğu'da yaşananlar yavru vatanda konuşuldu

  • Giriş Tarihi: 9.7.2014

Yakın Doğu Üniversitesi (YDE) Yakın Doğu Enstitüsü (YDE) Yeni Yüzyıl Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencilerini misafir etti. İki üniversitenin öğretim üyeleri ve uluslararası ilişkiler bölümü öğrencileriyle Kıbrıs sorunu, Arap Baharı, Türk dış politikası, Suriye'de yaşanan iç savaş gibi güncel uluslararası ilişkiler konuları değerlendirildi.

UZMANLAR BULUŞTU

Yakın Doğu Enstitüsü Müdürü Yrd. Doç. Dr. Umut Koldaş'ın moderatörlüğünde gerçekleşen toplantıya YDE Uluslararası İlişkiler Bölümü öğretim üyeleri Yrd. Doç. Dr. Ali Dayıoğlu, Dr. İlksoy Aslım, Yakın Doğu Enstitüsü müdür yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Nur Köprülü ve Öğr. Gör. Erhan Ayaz ile Yeni Yüzyıl Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Bardakçı ve Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkan Yardımcısı emekli büyükelçi Murat Bilhan'ın yanı sıra ve iki üniversitenin öğrencileri katıldı.

DAHA İYİ ÖĞRENDİLER
YDÜ Büyük Kütüphanesi'nde gerçekleştirilen toplantıya Yeni Yüzyıl Üniversitesi'nden katılan öğrenciler, Kıbrıs sorununu yerinde görerek ve tartışarak daha iyi öğrendiklerini söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.