Odaların birlikteliği Adana için çok önemli

Giriş Tarihi: 28.7.2014

Adana Valisi Mustafa Büyük, kentteki tüm odaların birlik ve beraberlik sergilemesinin, kalkınma ve büyüme için çok önemli olduğunu söyledi

Adana Valisi Mustafa Büyük, Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü ile Yönetim Kurulu üyeleri Osman Nuri Oğuz, Hikmet Aslan, Vahit Gözek, Ömer Kaya, Halil Aksöz, Hamit Yüzereroğlu ve Bölge Müdürü Mustafa Keskin'i ziyaret ederek kentin gelişimi hakkında görüş alışverişinde bulundu. Vali Büyük, birçok kentin aksine Adana'da faaliyet gösteren tüm odaların birlik ve beraberlik içinde hareket etmelerinin şehrin kalkınmasında ve büyümesinde son derece önemli olduğunu ve bundan büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti.

İŞBİRLİĞİ İÇİNDEYİZ
AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü de Adana'nın çok büyük bir sinerji yakaladığını ve tüm odaların, belediyelerin birbirlerini destekleyerek kent sorunlarının çözümü anlamında ortak paydada buluştuklarını söyledi. Tüm odaların elini taşın altına koyduğunu kaydeden Sütcü, desteklerinden dolayı tüm bakanlar, milletvekilleri ve valilere de minnettar olduklarını kaydetti. Görevinde 4 yılını bitirdiğini vurgulayan Sütcü, hiçbir kamu kurum ve kuruluşuyla sorun yaşamadıklarını ve bu durumun Adana ekonomisine olumlu yansımaları olduğunu sözlerine ekledi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Odaların birlikteliği Adana için çok önemli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz