X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kavak plaketleri sahiplerini buldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kavak plaketleri sahiplerini buldu

  • Giriş Tarihi: 13.3.2015
Kavak plaketleri sahiplerini buldu
Kavak plaketleri sahiplerini buldu

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı'nın (KAVAK) kuruluşunun yıldönümü görkemli bir gece ile kutlandı. Gecede KAVAK plaketleri sahiplerine verildi

Adana'da yaşayan Kadirlililer, ilçenin düşman işgalinden kurtuluşunu muhteşem bir gece ile kutladı. Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı (KAVAK) Başkanı Melih Sarıkodal, geceye katılan tüm konuklara teşekkür ederek, "Her zaman söylediğimiz gibi, biz biriz, beraberiz ve diriyiz. 1995 yılında kurulan vakfımız bugüne kadar çok önemli hizmetlere imza attı. Üniversite eğitimi alan çocuklarımıza burs verdi. Hemşerilerin birbirleriyle olan diyaloğunu, bağlı kalmasını sağladı" dedi.

PLAKETLER VERİLDİ
Hayal Balo Salonu'nda düzenlenen gecede Kadirli'nin ve vakfın tanıtımına, daha iyi şartlarda çalışmasına ön ayak olan kişi ve kurumlara KAVAK plaketleri dağıtıldı. KAVAK Genel Başkanı Adnan Sarıdoğan'ın da bir konuşmaya yaptığı geceye mhp Osmaniye Milletvekili Hasan Hüseyin Türkoğlu, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Sumbas Belediye Başkanı Mustafa Nuhoğlu ile seçkin bir davetli topluluğu katıldı.