X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Koltuk altından girilerek kalbi ameliyat edildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Koltuk altından girilerek kalbi ameliyat edildi

  • Giriş Tarihi: 3.9.2015
Koltuk altından girilerek kalbi ameliyat edildi
Koltuk altından girilerek kalbi ameliyat edildi

Adana'da kalbi doğuştan delik olarak dünyaya gelen 13 yaşındaki Eylül Yeşilçay, koltuk altından girilerek yapılan ameliyatla hayata tutundu. Özel Adana Medline Hastanesi'ndeki başarılı bir operasyonla, kalbinin delik bölgesi kapatılan Eylül Yeşilçay, "Başta Doç. Dr. Hakan Poyrazoğlu ve ekibine teşekkür ediyorum. Bana sağlıklı bir yaşam sürme fırsatı sundukları için minnettarım" dedi.

AİLESİ ÇARE ARIYORDU

Orhan ve Seher Yeşilçay çiftinin kızı ortaokul öğrencisi Eylül, dünyaya gözlerini kalbi delik olarak açtı. Kalbinin kulakçık bölgesinde bulunan delik Eylül'ün hayatında birçok sağlık sorununa neden olurken, Yeşilçay ailesi de kızlarının sağlığına kavuşması için arayışlarını sürdürdü. Eylül'ün ailesi, son olarak kızlarının bir an önce sağlığına kavuşması için her çareye başvurdu.

ÇOK BAŞARILI GEÇTİ
Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç.Dr. Hakan Poyrazoğlu ve ekibi tarafından ameliyata alınan Eylül Yeşilçay koltuk altından yapılan ameliyatla sağlığına kavuştu. Ameliyatın başarı geçtiğini söyleyen Doç.Dr. Hakan Poyrazoğlu, "Hastamızın göğüs kafesinde yırtılmaya yol açmamak ve Eylül'e, estetik açıdan gelecek yıllarda sorun yaşatmamak açısından ameliyatı koltuk altından girerek yaptık" dedi.