X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Çukurova GİAD terörü sert kınadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Çukurova GİAD terörü sert kınadı

  • Giriş Tarihi: 15.10.2015
Çukurova GİAD terörü sert kınadı
Çukurova GİAD terörü sert kınadı

Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya, ülkede tırmanan terör olaylarının milletin bütünlüğünü bozamayacağını söyledi. Son günlerde terörün ülke gündemine yerleşmesinin her kesimi rahatsız ettiğini vurgulayan Sakarya, Ankara'daki terör saldırısını 'Seçime yönelik oy mühendisliği' şeklinde nitelendirdi.

HUZURA KARŞI YAPILDI

Terör olaylarının herkesi derinden sarstığını kaydeden Ömer Faruk Sakarya, "Askerlerimize ve polislerimize yapılan saldırılar gibi, sokaktaki sivil vatandaşlarımıza yönelik saldırılar da kabul edilemez. Bu saldırılar birlik ve beraberliğimize, Türkiye'nin huzuruna, ülkemizin bütünlüğüne, huzuruna karşı yapılan saldırılardır" dedi.

OY MÜHENDİSLİĞİ

Ankara'daki saldırının 'oy mühendisliği' olduğunu iddia eden Sakarya şöyle dedi: Yaşanan süreçte yapılması gereken, sükunet ve sabırlı olmaktır. Türkiye bir bütündür. Saldırılar bu bütünlüğü azla bozamaz, bağları koparamaz. Zor bir süreçten geçiyoruz. Terörün hayatımızdan çıkması, seçimin güvenli bir şekilde yapılıp, barış, huzur, güven ve istikrar ortamının sağlanması en büyük dileğimizdir.