X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tarsuslu gençler ‘kalpten’ yürüdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Tarsuslu gençler ‘kalpten’ yürüdü

  • Giriş Tarihi: 17.4.2016
Tarsuslu gençler ‘kalpten’ yürüdü
Tarsuslu gençler ‘kalpten’ yürüdü

Tarsus’ta Gençlik etkinliklerine katılan gençler ile Meslek Lisesi öğrencileri, Kalp Sağlığı Haftası yürüyüşünde kalple ilgili uyarı mesajları verdi

'in Tarsus ilçesinde Kalp Sağlığı Haftası kapsamında İlçe Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Müdürlüğü, Gençlik ve Medical Park Hastanesi işbirliğiyle bir yürüyüş düzenlendi. Yarenlik Alanı'nın postane girişinde buluşan gençler, ellerinde "Kalbiniz için spor yapın", "Kalbinize iyi bakın", "Kalbinizin sesini dinleyin", "Kalbinizi düzenli kontrol ettirin", "Kalbiniz için doğru beslenin" ve "Kalbimiz için yürüyoruz" yazılı pankartlarla yürüdü.

GENÇLER BİLİNÇLİ
Tarsus İlçe Sağlık Müdürü Füsun Kaleli, kalp sağlığına dikkat çekmek için gençlerle birlikte etkinlik düzenlemenin çok keyifli olduğunu söyledi. Yeni neslin, sağlık konusunda daha duyarlı ve bilinçli olduğunu vurgulayan Kaleli, "Gençlerimiz enerjik ve bilinçli. Teknolojinin de sunduğu imkanlarla bilgiye çok hızlı ulaşıyorlar. Yürüyüşümüzde binlerce Tarsusluya kalp sağlığının önemiyle ilgili çok etkili mesajlar verdi" dedi.