X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER GAHİB İngiltere’ye halı ihraç edecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

GAHİB ’ye halı ihraç edecek

  • Giriş Tarihi: 24.9.2016
GAHİB İngiltere’ye halı ihraç edecek
GAHİB İngiltere’ye halı ihraç edecek

TİM tarafından Gaziantep’e “Hedef Ülke” olarak seçilen ’ye ihracatı arttırmak isteyen halıcılar Horrgate kentinde düzenlenen halı fuarına katılarak ürünlerini tanıttı

Güneydoğu Halı İhracatçıları Birliği (GAHİB), 'nin Horrgate şehrinde düzenlenen 'The Flooring Show Harrogate' fuarına katıldı. Dünyanın dört bir yanına halı dokuyan Gaziantep'ten fuara katılan halı sektör temsilcileri yeni bağlantılarla pazar payını artırmayı amaçlıyor. GAHİB Başkanı Selahattin Kaplan, dünyanın dört bir köşesine halı ihracatı yapan sektör temsilcilerinin pazardaki gelişmeleri de yakından takip ettiğini söyledi.

10 ÜLKE 10 İL EŞLEŞMESİ
'yi daha da yakından takip ettiklerini vurgulayan Selahattin Kaplan, Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) "10 Ülke 10 İl" eşleşmesinde Gaziantep'in ile eşlemesinin ardından bu ülkeyi markaja aldıklarını belirtti. İngiltere'de sektöre yönelik her türlü çalışmayı yakından takip ettiklerin ifade eden Kaplan, "Hedef pazarımız İngiltere'de gerçekleştirilen bu fuarı iyi analiz ederek dönmek istiyoruz" dedi.