Kaymakamlarla yatırım toplantısı

Giriş Tarihi: 27.10.2016
Kaymakamlarla yatırım toplantısı
merkez ve ilçelerinde görev yapan kaymakamlarla makamında bir toplantı yapan Vali Özdemir Çakacak, kamu güvenliğine yönelik olarak kent genelinde yapılan arama ve yol kontrolü uygulamalarının güvenlik açısından olumlu sonuçlar verdiğini söyledi. Özellikle çevrelerinde alınan tedbirlerin artırılmasını isteyen Vali Çakacak, "Mersin'i huzurlu, sorunlarından arınmış, asayişi normal bir kent yapabilmek için hepimize büyük görevler düşüyor" dedi.

TEDBİR ALINMALI
Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın güvenliği için alınan tedbirlerin kaymakamlar tarafından bizzat takip edilmesini isteyen Vali Çakacak, "Yaşanan terör olayları nedeniyle doğu ve güneydoğu illerinden Mersin'e göç eden yoksul ailelerin çocuklarının eğitim ihtiyaçlarının da yakından takip edilmesi için her türlü tedbirin alınması gerek. Uyuşturucu madde bağımlılığı ile ilgili proje hazırlanmasında ve yeni projelerin hazırlanmasında her destekçiniz olacağız" diye konuştu.

DENETİM SIKLAŞMALI
Çakacak ayrıca, gerçekleştirilen denetim faaliyetlerinin sıklaştırılması konusunda kaymakamlara talimat verdi. Toplantının ikinci bölümü ise Mersin Muhtarlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ergün Ünlü, Mersin Tüm Mersin Muhtarlar Derneği Başkanı Şeref Bolat ve Türkiye Muhtarlar Federasyonu Mersin Şubesi Başkanı Halil İbrahim Soysal ile Enerji-SA Mersin Bölge Müdürü Tayfun Sevindik'in de katılımıyla devam etti.
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaymakamlarla yatırım toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz