X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hakkâri’de Vergi Haftası Kutlamaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Hakkâri’de Vergi Haftası Kutlamaları

  • Giriş Tarihi: 23.2.2015 12:18
HAKKÂRİ VALİSİ YAKUP CANBOLAT, "VERGİ HAFTASI" KUTLAMALARI KAPSAMINDA İL DEFTERDARI ALİ YILDIRIM, VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ ALİYE SALCI VE BERABERİNDEKİ BİRİM MÜDÜRLERİNİ MAKAMINDA KABUL ETTİ.
Hakkâri’de Vergi Haftası Kutlamaları

Hakkâri Valisi Yakup Canbolat, Vergi Haftası kutlamaları kapsamında İl Defterdarı Ali Yıldırım, Vergi Dairesi Müdürü Aliye Salcı ve birim müdürlerini makamında kabul etti.
Vergi ödemenin bir vatandaşlık görevi olduğunu vurgulayan Vali Canbolat, Defterdar Yıldırım ve beraberindeki personellerin haftasını kutlayarak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Vali Yakup Canbolat’a yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren İl Defterdarı Ali Yıldırım ise, ülkede 1990 yılından itibaren her yıl kutlanan Vergi Haftası’nın bu yıl 26’ıncısının kutlandığını hatırlattı. Yıldırım, kamuoyunda sağlıklı bir vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi, mükelleflerin vergiye gönüllü olarak ödeme alışkanlığının artırılması, mükelleflerle maliye arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi ve daha sağlıklı temellere oturtulması amacıyla kutlanan Vergi Haftası nedeniyle kurum olarak çeşitli etkinlikler düzenlediklerini ifade etti.