X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER 8 Mart Dünya Kadınlar Günü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

  • Giriş Tarihi: 6.3.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 17:43
HAKKÂRİ VALİSİ YAKUP CANBOLAT, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLAMALARI KAPSAMINDA VALİ YARDIMCISI MEHMET EMİN TAŞÇI İLE AİLE İLE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRÜ MEHMET AKİF BİLDİRİCİ VE BERABERİNDEKİ KADINLARI KABUL ETTİ.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Hakkâri Valisi Yakup Canbolat, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamaları kapsamında Vali Yardımcısı Mehmet Emin Taşçı ile Aile ile Sosyal Politikalar İl Müdürü Mehmet Akif Bildirici ve beraberindeki kadınları kabul etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Canbsolat, kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Vali Canbolat, yaklaşık 4 yıl önce eşinin hayatını kaybetmesiyle birlikte tek başına 8 çocuğuna bakmak zorunda kalarak örnek bir davranış teşkil eden ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından ‘yılın kadını’ seçilen Hamide Dayan isimli kadını göstermiş olduğu fedakârlıktan dolayı kutlayarak bir cumhuriyet altını hediye etti.
Ziyaretin ardından Vali Canbolat, beraberindekilerle birlikte valilikteki birimleri dolaşarak burada görevli bayan personellerin ve valiliğe işlem yapmak için gelen bayanların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak karanfil hediye etti.