X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hakkarili Avukat Ankara’da Mağdurlar Derneği’ni Açıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

li Avukat Ankara’da Mağdurlar Derneği’ni Açıyor

  • Giriş Tarihi: 11.3.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
HAKKARİLİ AVUKAT MEHMET ERTUŞ TARAFINDAN 14 MART 2015’DA ANKARA’DA “ ERTUŞ AVUKATLIK VE DANIŞMANLIK BÜROSU İLE YERYÜZÜ MAĞDURLAR DERNEĞİ’Nİ HİZMETE AÇACAĞI BELİRTİLDİ.
Hakkarili Avukat Ankara’da Mağdurlar Derneği’ni Açıyor

li Avukat Mehmet Ertuş tarafından Ankara’da ‘Ertuş Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu ile Yeryüzü Mağdurlar Derneği’ni hizmete açacağı belirtildi.
Hakkari’nin sevilen ve sayılan Ertuş ailesinden Av. Mehmet Ertuş’un yöre halkının hizmet edecek ‘Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu ile Yeryüzü Mağdurlar Derneği’ni hizmete açacak olması yöre halkı tarafından da memnuniyetle karşılandı. Ertuş Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu ile Yeryüzü Mağdurlar Derneği’nin işlem mağdurları, her türlü kaza mağdurları, tüm doğal afet mağdurları, meslek hastalıkları mağdurları, hukuk düzeni, bürokratik düzen ve genel olarak hizmet vereceği ifade edildi.
14 Mart 2015 Cumartesi günü saat 13.30’da Hanımeli Sokak 13/8 Kat:3 Sıhhiye/Çankaya/Ankara’da hizmete girecek olan Ertuş Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu ile Yeryüzü Mağdurlar Derneği açılışına tüm Hakkarililerin davetli olduğu belirtildi.