X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Reyhanlı’da Vatandaşlara Fidan Dağıtıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Reyhanlı’da Vatandaşlara Fidan Dağıtıldı

  • Giriş Tarihi: 2.4.2015 13:18 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÇEVRE KORUMA VE KONTROL DAİRESİ BAŞKANLIĞI, ‘YEŞİLİN GÖLGESİNDE DAHA YEŞİL HATAY İÇİN SİZİN DE BİR FİDANINIZ OLSUN’ PROJESİ KAPSAMINDA REYHANLI'DA FİDAN DAĞITTI.
Reyhanlı’da Vatandaşlara Fidan Dağıtıldı

Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, ‘Yeşilin Gölgesinde Daha Yeşil Hatay İçin Sizin de Bir Fidanınız Olsun’ projesi kapsamında Reyhanlı’da fidan dağıttı.
Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Ahmet Dolgun, 40 bin servi fidanının toprakla buluşturulduğunu, 10 bin fidanın daha dağıtılacağını ifade etti.
Proje kapsamında ilk fidan dağıtımını Hassa’da daha sonra Yayladağı ve Dörtyol’da gerçekleştirdiklerini belirten Dolgun, "Son olarak Reyhanlı’da çok anlamlı bir meydanda 11 Mayıs Şehitleri Anıtı önünde, Reyhanlı halkımıza fidan dağıtıyoruz. Biz bu kampanya çerçevesinde bu yıl 50 bin fidanı toprakla buluşturmayı düşünüyoruz. Bugüne kadar yaklaşık 40 bine yakın fidanı toprakla buluşturduk. Daha sonraki yıllarda bu kampanyamız artarak devam edecek. Önümüzdeki sene yaklaşık yüz bin fidan dağıtımı planlıyoruz" ifadelerini kullandı.