X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Belen’de Başarılı Öğrenciler İstanbul - Çanakkale Gezisi İle Ödüllendirildiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Belen’de Başarılı Öğrenciler İstanbul - Çanakkale Gezisi İle Ödüllendirildiler

  • Giriş Tarihi: 20.4.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 23:04
  • Haberler
  • Hatay Haberleri
  • Belen’de Başarılı Öğrenciler İstanbul - Çanakkale Gezisi İle Ödüllendirildiler
HATAY’IN BELEN İLÇESİ’NDE 2014-2015 EĞİTİM VE ÖĞRETİM DÖNEMİNDE, İLÇEDE ORTA OKULLARDA BAŞARI VE AHLAKİ YÖNLERİYLE ÖRNEK OLAN ÖĞRENCİLER İSTANBUL-ÇANAKKALE GEZİSİ İLE ÖDÜLLENDİRİLDİLER.
Belen’de Başarılı Öğrenciler İstanbul - Çanakkale Gezisi İle Ödüllendirildiler

2015 Eğitim ve öğretim döneminde, ilçede orta okullarda başarı ve ahlaki yönleriyle örnek olan öğrenciler İstanbul-Çanakkale gezisi ile ödüllendirildiler.
Her okuldan bir öğrenci olmak üzere toplam 11 öğrenci Şevket Çalışkan Ortaokulu Rehber Öğretmeni Kezban Şahin ve Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kurt refakatinde belediye başkanlığı hizmet binası önünden Kaymakam Abdulaziz Aydın, Belediye Başkanı Adnan Vurucu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Şahan ve Belediye Meclis üyeleri tarafından törenle uğurlandılar.
Kaymakam Abdulaziz Aydın, gezi kapsamında 20-24 Nisan tarihleri arasında İstanbul ve Çanakkale gezisi yapacak öğrencilerin her türlü ihtiyaçlarının Belen Belediyesi ile kardeş belediye olan İstanbul-Ümraniye Belediyesi tarafından karşılanacağını, 23 Nisan etkinliklerine de İstanbul’da katılacak olan kafilenin Cuma akşamı Belen’e dönmesinin planlandığını açıkladı.
Bu tür ödüllerin geziye katılan öğrencilerin moral motivasyonunu yükseltmeyi, diğer öğrencilere de örnek teşkil etmesinin hedeflendiğini belirten Kaymakam Aydın, geziyi organize eden Belen ve Ümraniye Belediye Başkanlarına teşekkür etti.