X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Savaş Atik Yaylası’nda Asfalt Çalışmasını İnceledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Savaş Atik Yaylası’nda Asfalt Çalışmasını İnceledi

  • Giriş Tarihi: 26.6.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 26.6.2015 17:12
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI LÜTFÜ SAVAŞ ATİK YAYLASINDAKİ ASFALT ÇALIŞMASINI İNCELEDİ.
Başkan Savaş Atik Yaylası’nda Asfalt Çalışmasını İnceledi

Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş sorunları tespit ederek çalışmaları yerinde inceliyor.
Başkan Savaş, geçtiğimiz aylarda yaşanan sel baskınından büyük ölçüde kullanılamaz hale gelen Atik Yaylası yolunda yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.
Hatay Büyükşehir Belediyesi Hatay’ın 77 noktasında çalışmalarını sürdürüyor. İlk defa beton asfaltla tanışan Atik Yaylası’nda bölge sakinleri yapılan çalışmadan dolayı memnun olduğunu belirttiler.
Hatay Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarıyla asfaltla tanışan Atik Yaylasında 7 km yol asfaltlanıyor. Asfalt çalışmasının 1 haftaya kadar bitirilmesi planlanıyor. Asfaltlama çalışmalarının yanı sıra ihtiyaç duyulan yerlere parke döşeme çalışmaları da sürdürülüyor.
Atik Yaylasında yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Savaş, “Hatay’da yetki ve sorumluluğumuz alanında olan her noktada çalışmalarımız aralıksız olarak devam ediyor. Şuan Hatay’da 77 noktada iş makinelerimizle, personellerimizle hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Hemşehrilerimiz hiç merak etmesinler biz projelerimizle, çalışmalarımızla Hatay’ı layık olduğu noktaya taşıyacağız. Hemşehrilerimiz her şeyin en iyisine layıktır” dedi.