X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER L’oreal-paris Yöneticileri, Isparta’da Gül Bahçelerini İnceledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

L’oreal-paris Yöneticileri, ’da Gül Bahçelerini İnceledi

  • Giriş Tarihi: 27.6.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 29.6.2015 09:02
DÜNYANIN EN BÜYÜK KOZMETİK FİRMASI L’OREAL-PARİS YÖNETİCİLERİ, ISPARTA’DA GÜL BAHÇELERİNİ VE GÜLYAĞI ÜRETİM TESİSLERİNİ İNCELEDİ.
L’oreal-paris Yöneticileri, Isparta’da Gül Bahçelerini İnceledi

Dünyanın en büyük kozmetik firması L’oreal-Paris yöneticileri, ’da gül bahçelerini ve gülyağı üretim tesislerini inceledi.
L’oreal-Paris yetkilileri, Isparta’da gül bahçelerini ve Erçetin- IFF’nin gülyağı üretim tesisini ziyaret etti. Ürünlerinde önemli miktarda gülyağı kullanan L’oreal-Paris yetkilileri, gül çiçeklerinin toplanmasından, üretimine kadar olan tüm aşamaları yerinde inceledi. Gül bahçelerinde gül toplayan ziyaretçiler, güllerin tartılması, nakliyesi ve son olarak damıtılması aşamalarını yerinde izlediler. Gülün kendileri için ikonik bir hammadde olduğunu vurgulayan L’Oreal-Paris yetkilisi Marie Rosensthiel, gülyağı üretimini baştan sona izlemenin çok etkileyici olduğunu belirterek, bu sektörde çalışan kişilerin emeğini ve çabalarını takdirle karşıladıklarını, her damla gülyağının önemini çok daha iyi anladıklarını söyledi. Ziyarete eşlik eden IFF firmasından parfümörler Juliette Karagueuzoglou ve Nicholas Beaulieu Erçetin-IFF tesisinde üretilen gülyağı kalitesinin özelliğiyle ilgili bilgi verirken, IFF-LMR Genel Müdürü Bernard Toutlemonde sadece üretimle ilgilenmediklerini, gül üreticilerine karşı sosyal sorumluklarında Türkiye’de ilk kez “For Life” sertifikası alarak önemsediklerini vurguladı.
Erçetin A.Ş. sahibi Nuri Erçetin de bu ziyaretin kendileri için son derece önemli olduğunu belirterek, önümüzdeki yıl içinde sadece L’oreal-Paris için üretilecek gülyağı için özel bir alanda gül dikimine başlanacağını kaydetti.