X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER (Özel Haber) Alaattin Çakıcı’dan ‘Özgürlük’ Kampanyasına Tepki
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

(Özel Haber) Alaattin Çakıcı’dan ‘Özgürlük’ Kampanyasına Tepki

  • Giriş Tarihi: 5.4.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
ALAATTİN ÇAKICI, SOSYAL MEDYA ÜZERİNDE BAŞLATILAN “ALAATTİN ÇAKICI’YA ÖZGÜRLÜK” KAMPANYASIYLA HİÇBİR İLİŞKİSİNİN BULUNMADIĞINI AÇIKLADI. ÇAKICI, “DEVLETİMİZİ YÖNETEN ŞUAN Kİ SİYASİ YETKİLİLERDEN ÖZGÜRLÜĞÜMÜN İADESİ İÇİN HİÇBİR TALEBİM OLMAZ” DEDİ.
(Özel Haber) Alaattin Çakıcı’dan ‘Özgürlük’ Kampanyasına Tepki

Yer altı dünyasının efsane isimlerinden Alaattin Çakıcı, sosyal medya üzerinde başlatılan “Alaattin Çakıcı’ya Özgürlük” kampanyasıyla hiçbir ilişkisinin bulunmadığını açıkladı. Çakıcı, “Devletimizi yöneten şuan ki siyasi yetkililerden özgürlüğümün iadesi için hiçbir talebim olmaz” dedi.
Tekirdağ 1 Nolu F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda tutuklu bulunan Alaattin Çakıcı, sosyal medya üzerinden kendisiyle ilgili başlatılan “Alaattin Çakıcı’ya Özgürlük” kampanyasıyla ilgili bir açıklama yaptı. Çakıcı, kampanya ile hiç bir ilgisinin olmadığını söyledi. Tutuklu bulunduğu cezaevinden mektup gönderen Çakıcı, özgürlüğünün iadesi için herhangi bir talepte bulunmayacağını açıkladı.
“ÖZGÜRLÜĞÜMÜN İADESİYLE İLGİLİ HİÇBİR TALEBİM OLMAZ”
Çakıcı, mektubunda şu ifadelere yer verdi; “Beni destekleyen bir internet sitesi kurulmuş ve Alaattin Çakıcı’ya özgürlük kampanyası başlatılmıştır. Bu konuda hiçbir bilgim yoktur. Devletimizi yöneten şuan ki siyasi yetkililerden özgürlüğümün iadesi için hiçbir talebim olmaz. Ben, Rabbime inanmış bir Müslüman olarak son nefesimi hapishane de verme mi nasip etmişse Allah’a hamd ve şükürler olsun. Adalet ve hukukun rafa kaldırıldığı bir yönetimden asla şahsım olarak bir talebim olmaz. Hürriyet dilenecek değilim. Ölçülerinden geri adım atmak onur ve şerefini kaybetmektir.”