X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ağır Siklette Şampiyon Fatih Çimiç
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ağır Siklette Şampiyon Fatih Çimiç

  • Giriş Tarihi: 21.4.2015 09:58 Güncelleme Tarihi: 21.4.2015 10:12
İSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİSİ FATİH ÇİMİÇ, TÜRKİYE ÜNİVERSİTE SPORLARI FEDERASYONU TARAFINDAN DÜZENLENEN TÜRKİYE ÜNİVERSİTELER ARASI KİCKBOKS ŞAMPİYONASI’NDA +91 KİLO ŞAMPİYONU OLDU.
Ağır Siklette Şampiyon Fatih Çimiç

Esenyurt Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencisi Fatih Çimiç, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Üniversiteler Arası Kickboks Şampiyonası’nda +91 kilo şampiyonu oldu.
Uzun yıllar hentbol oynadıktan sonra 2009 yılında kickboks ile yolu kesişen İstanbul Esenyurt Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, spor yöneticiliği bölümü 1. sınıf öğrencisi Fatih Çimiç, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından 2015 yılında ilk defa düzenlenen Türkiye Üniversiteler Arası Kickboks Şampiyonası’nda +91 kilo şampiyonu oldu. İstanbul Esenyurt Üniversitesi Öğrenci Spor Kulübü Başkanlığı görevini de yürüten Fatih Çimiç, şampiyonaya programlı bir şekilde hazırlandığını ve hedefine ulaşmak için yoğun bir antrenman programı uyguladığını söyledi. Türkiye’yi uluslararası arenada 4 kez A Milli Takım düzeyinde temsil eden ve 2011 yılında da ’da yapılan World Master Cup Şampiyonası’nda gümüş madalya kazanan Çimiç, “Bu şampiyona ve öğrenim hayatımda bana destek ve güvenlerini hissettiren İstanbul Esenyurt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cuma Bayat’a ve İstanbul Esenyurt Üniversitesi ailesine şükranlarımı iletirim” diye konuştu.
Fatih Çimiç’in 2011 yılından itibaren üst üste 5 senedir, ferdi ve kulüpler arası Türkiye şampiyonluğu da bulunuyor.