X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Adliyedeki Olaylarda Başına Taş İsabet Eden Komiser Yaralandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Adliyedeki Olaylarda Başına Taş İsabet Eden Komiser Yaralandı

  • Giriş Tarihi: 25.5.2015 14:38 Güncelleme Tarihi: 25.5.2015 14:48
MALTEPE GÜLSUYU'NDA 2013 YILI EYLÜL AYINDA HASAN FERİT GEDİK'İN HAYATINI KAYBETTİĞİ VE ÇOK SAYIDA KİŞİNİN YARALANDIĞI OLAYLARA İLİŞKİN DAVAYA KARTAL ANADOLU ADLİYESİ 10. AĞIR CEZA MAHKEMESİ'NDE DEVAM EDİLDİ. DURUŞMA BAŞLADIKTAN SONRA ADLİYE BAHÇESİND
Adliyedeki Olaylarda Başına Taş İsabet Eden Komiser Yaralandı

Maltepe Gülsuyu’nda Hasan Ferit Gedik’in ölümüne ilişkin davanın görüldüğü Anadolu Adliyesi’nde yaşanan gerginlik sırasında başına taş isabet eden bir komiser yaralandı.
Maltepe Gülsuyu’nda 2013 yılı Eylül ayında Hasan Ferit Gedik’in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin yaralandığı olaylara ilişkin davaya Kartal Anadolu Adliyesi 10. Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edildi. Duruşma başladıktan sonra adliye bahçesinde çıkan ve 6 kişinin gözaltına alındığı olaylar, ilerleyen saatlerde de devam etti. Duruşmaya verilen öğle arasında adliye dışında slogan atan gruba polis tekrar müdahale etti. Müdahale sırasında, grubun attığı taş Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde görevli bir komiseri başından yaraladı. Gruba müdahale eden çevik kuvvet, 7 kişiyi gözaltına aldı. Yaralı komiser, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılırken, gözaltına alınanlar da ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü.