X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Karşıyaka Belediyesinden Turizm Atağı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Karşıyaka Belediyesinden Turizm Atağı

  • Giriş Tarihi: 20.2.2015 13:48
YAZ AYLARI ÖNCESİ TURİZM ÇALIŞMALARINA HIZ VEREN KARŞIYAKA BELEDİYESİ, İLÇEYE DAHA FAZLA TURİST ÇEKMEK İÇİN BİR ÇALIŞMA BAŞLATTI.
Karşıyaka Belediyesinden Turizm Atağı

Yaz ayları öncesi turizm çalışmalarına hız veren Karşıyaka Belediyesi, ilçeye daha fazla turist çekmek için bir çalışma başlattı.
Karşıyaka Belediyesi, yaz döneminde daha fazla yerli ve yabancı turist çekmek için harekete geçti. Belediye bu kapsamda, Turist Rehberleri Odası’na kayıtlı 30 rehberle iş birliği yaptı. Rehberler, ilçenin en gözde tesislerini ve dikkat çeken mekanlarını gezerek incelemeler yaptı. Karşıya Belediyesi, yapılan çalışmalar sayesinde, ilçenin turizm potansiyelini ortaya çıkartmayı hedefliyor.
İzmir Turist Rehberleri Odası Başkanı Nihat Nebil Altınel, yapılan işbirliği sonunda Karşıyaka’ya daha fazla turistin geleceğini belirtti. Altınel “Karşıyaka Belediyesi’yle yaptığımız işbirliği sayesinde kentimize ve Karşıyaka’ya daha fazla turistin gelmesini amaçlıyoruz. Bu çalışmanın önemli olduğunu düşünüyoruz. Karşıyaka’ya özel bir turistik programın yapılması gerekiyor. Bu çalışma ile Karşıyaka’nın turizm potansiyelinin artacağına inanıyoruz” dedi.