X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Optimum’da Çevre Dostu Buluşma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Optimum’da Çevre Dostu Buluşma

  • Giriş Tarihi: 26.3.2015 14:38 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
AMBALAJ ATIKLARININ GERİ DÖNÜŞÜME KAZANDIRILMASI KONUSUNDA TÜRKİYE’DEKİ TEK YETKİLENDİRİLMİŞ KURULUŞ OLAN ÇEVKO VAKFI, İZMİR OPTİMUM OUTLET’TE ZİYARETÇİLERE YÖNELİK ÖZEL BİR PROGRAM DÜZENLEYECEK.
Optimum’da Çevre Dostu Buluşma

Ambalaj atıklarının geri dönüşüme kazandırılması konusunda Türkiye’deki tek yetkilendirilmiş kuruluş olan Çevko Vakfı, Optimum Outlet’te ziyaretçilere yönelik özel bir program düzenleyecek.
Çevko Vakfı, İzmir Optimum Outlet’te ziyaretçilere yönelik düzenleyeceği etkinlikte, ’evdeki atıkların geri dönüşüme kazandırılması’ konusunda önemli bilgiler verilecek. “Çevko ile Evlerden Evrene Geri Dönüşüm” sloganı ile gerçekleştirilecek çevre dostu etkinlikte, Çevko gönüllü elçisi sanatçı Zeliha Sunal ile Çevko Kurumsal İletişim Müdürü Dilek Özcanlı Uslu, cam, metal, plastik, kağıt gibi atıkların çöp olmadığını, ayrıştırarak geri dönüşüme kazandırabileceğini anlatacak. Bu özel etkinliğe katılan ziyaretçiler, ayrıca geri dönüşüme yönelik merak ettikleri soruları Çevko yetkililerine sorup yanıt alabilme imkanı bulabilecek. Etkinlik, 29 Mart Pazar günü saat 15:00’te gerçekleştirilecek.