X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Torbalı Yollarına 20 Bin Ton Asfalt
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Torbalı Yollarına 20 Bin Ton Asfalt

  • Giriş Tarihi: 26.3.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
TORBALI BELEDİYESİ, AĞIR KIŞ ŞARTLARINDAN VE YAĞIŞLARDAN ZARAR GÖREN YOLLAR İÇİN 20 BİN TON ASFALT DÖKÜLECEĞİNİ BİLDİRDİ.
Torbalı Yollarına 20 Bin Ton Asfalt

Torbalı Belediyesi, ağır kış şartlarından ve yağışlardan zarar gören yollar için 20 bin ton asfalt döküleceğini bildirdi.
Torbalı Belediyesi, son yılların en yağışlı kışının yaşandığı kentte, yağışlar nedeniyle zarar gören yolları, yaya kaldırımlarının bakım ve onarımı için harekete geçti. Ekipler, kentin bir çok noktalarında çalışma başlatırken, Torbalı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri ise ilçeye 2015 yılı yaz sezonu için 20 bin ton asfalt alımına gidildiğini açıkladı. İlçe merkezindeki ağır geçen kış şartlarına dikkat çeken yetkililer, açıklamalarında şunları kaydetti:
"Özellikle sürücülerin yaşadıkları sıkıntıyı gidermek amacıyla, hasarlı bütün noktalar tespit edildi. Şimdi bu yerler oluşan zararın durumuna göre asfaltlanıyor, parkelerde de benzer sorunlar oluşmuş. Ekipler çok kısa sürede Torbalı’da ulaşılmadık kalmayacak. İlçenin çeşitli cadde ve sokaklarında yapılan beton parke, tretuvar, yağmur suyu kanalı çalışmalarının büyük bir bölümü ise tamamlandı."