X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Dikili Ülkücü İşçiler Derneği Türkeş’i Unutmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Dikili Ülkücü İşçiler Derneği Türkeş’i Unutmadı

  • Giriş Tarihi: 5.4.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
DİKİLİ ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİ BAŞKANI ESİN TATLI TÜRKMEN (SOLDAN 1.) “MERHUM BAŞBUĞUMUZ ALPARSLAN TÜRKEŞ’İN EBEDİ YOLCULUĞUNA UĞURLANDIĞI BİR 4 NİSAN’A DAHA ULAŞMANIN HÜZNÜ İÇERİSİNDEYİZ." DEDİ
Dikili Ülkücü İşçiler Derneği Türkeş’i Unutmadı

Dikili Ülkücü İşçiler Derneği merhum Alparslan Türkeş’i dualarla andı. Öğle namazının ardından Dikili Sanayi Sitesinde, ikindi namazının ardından ise Dikili Ülkücü İşçiler Derneği önünde yapılan pilav hayrına katılım büyük oldu.
Okunan Kuran-ı Kerim’in ardından yapılan hayır Dikili Ülkücü İşçiler Derneği tarafından düzenlendi. Pilav hayrının ardından bir açıklama yapan Dernek Başkanı Esin Tatlı Türkmen, “Değerli dava arkadaşlarım merhum başbuğumuz Alparslan Türkeş’in ebedi yolculuğuna uğurlandığı bir 4 Nisan’a daha ulaşmanın hüznü içerisindeyiz. Türk dünyasının bilge lideri başbuğumuz Alparslan Türkeş’in hakka yürüyüşünün 18’inci yıl dönümünde kendisini rahmet ve minnetle anıyoruz. Milliyetçi Türk aydınlarının yetişmesinde de büyük çaba sarf eden Başbuğu fikri çalışmalarla geleceğin Türkiye’sinin adeta resmini çizmiştir. Bugün üretemediğiniz eserleri Türkiye’yi esir alan kaos ortamında ortaya koyan Başbuğ’u ve onun ülkücü kadrolarına bugünün ülkücü hareketin manevi borcu mutlaktır. Onun şu sözü bizler için çok önemlidir; ‘Hepiniz birer Türk Bayrağısınız, Bayrağı Lekelemeyin, Kirletmeyin, Düşürmeyin’ ülkücülük davasının önderi olan Başbuğ’umuz Alparslan Türkeş’in hakka yürüyüşünün 18’inci yılında bizlere gösterdiği yolda durmadan, azimle yürümeye devam edeceğiz. Başbuğ’umuz nezdinde tüm şehitlerimizin de mekânları cennet ruhları şad olsun” dedi.