X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tarsim’den Şoray Uzun’lu Kampanya
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Tarsim’den Şoray Uzun’lu Kampanya

  • Giriş Tarihi: 5.5.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 22:01
TARIM SİGORTALARI HAVUZU (TARSİM), DEVLET DESTEKLİ TARIM SİGORTALARI SİSTEMİ’NİN ÜLKE GENELİNDE YAYGINLAŞTIRILMASI VE ÜRETİCİLERİN BİLİNÇLENDİRİLMESİ AMACIYLA, REKLAM YÜZÜ OLARAK ÜNLÜ OYUNCU VE SUNUCU ŞORAY UZUN’UN YER ALDIĞI YEPYENİ TANITIM KAMPANYA
Tarsim’den Şoray Uzun’lu Kampanya

Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM), Devlet Destekli Tarım Sigortaları Sistemi’nin ülke genelinde yaygınlaştırılması ve üreticilerin bilinçlendirilmesi amacıyla, reklam yüzü olarak ünlü oyuncu ve sunucu Şoray Uzun’un yer aldığı yepyeni tanıtım kampanyasına imza atıyor.
TARSİM, Devlet Destekli Tarım Sigortaları Sistemi’nin ülke genelinde yaygınlaştırılması ve üreticilerin bilinçlendirilmesi amacıyla, reklam yüzü olarak oyuncu Şoray Uzun’la yeni bir tanıtım kampanyası hazırlıyor. 06 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında ulusal ve yerel düzeyde gerçekleştirilen kampanya için, üç farklı içerikle reklam filmi ve radyo spotu ile gazete ilanları hazırlandı. Ünlü oyuncu ve sunucu Şoray Uzun’un yer aldığı, doğallık ve samimiyetin ön planda tutulduğu reklam filmlerinin çekimi, ’in Ödemiş ilçesinde gerçekleştirildi ve iki günde tamamlandı. Kampanya ile üreticilere verilmek istenen temel mesaj, “Hiç beklenmedik anlarda meydana gelebilen doğal afetlere ve risklere karşı tarım sigortanızı yaptırın, böylelikle alın teriniz boşa gitmesin, emeğiniz koruma altına alınsın” olarak belirlendi. Kampanya, televizyon, radyo kanallarında ve gazetelerde yer alıyor.